در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس vs پدیده

فقط ۱۰درصد از ورزشگاه ثامن در اختیار هواداران پرسپولیس

سخنگوی باشگاه پدیده خراسان گفت:با توجه به حق قانونی تیم میزبان،در نظر داریم تا از۹۰ درصد حق خود استفاده کنیم و تنها۱۰درصد ورزشگاه ثامن به حریف اختصاص خواهدیافت.
 فقط 10درصد از ورزشگاه ثامن در اختیار هواداران پرسپولیس
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۳ |
کد خبر : ۹۱۸۸ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب:  باشگاه پدیده برای بازی روز جمعه در مصاف با پرسپولیس تهران، برای رفاه حال هواداران خراسانی، تمهیدات ویژه‌ای را اندیشیده‌است.

 

جواد طاری‌بخش، سخنگوی هیات‌مدیره باشگاه پدیده خراسان گفت:برای این دیدار نیز همچون گذشته سعی شده تا با در نظر گرفتن تمهیدات ویژه، موجبات رفاه حال هواداران فوتبال خراسان را رقم بزنیم.

 

وی افزود: در همین رابطه، اتوبوس‌هایی برای رفاه حال هواداران عزیز  در نظر گرفته‌شده که از ساعت 12 روز جمعه در 4 نقطه از شهر مشهد قرار می‌گیرند تا از ساعت 12:30 هواداران را به ورزشگاه ثامن برسانند. این اتوبوس‌ها از میدان تختی (سعدآباد)، میدان پارک (پایانه آزادی)، چهارراه مقدم طبرسی و ابتدای شهرک رجایی به سمت ثامن‌الائمه حرکت خواهندکرد و به شکل رایگان هواداران عزیز را به ورزشگاه می‌رسانند.

 

وی افزود: با توجه به حق قانونی تیم میزبان،در نظر داریم تا از 90 درصد حق خود استفاده کنیم و تنها 10 درصد ورزشگاه ثامن به حریف پایتخت‌نشین اختصاص خواهدیافت. امیدواریم در روز جمعه شاهد دیداری زیبا در عین رعایت اخلاق باشیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter