در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بهروان

این برف امشب روی زمین بماند، یخ می زند

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت:تنها ما تصمیم گیرنده نبودیم و هر 2 باشگاه توافق کردند تا بازی روز جمعه باشد و هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند.
این برف امشب روی زمین بماند، یخ می زند
جمعه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۷ |
کد خبر : ۹۲۱۹ |
اخبار پرسپولیس

پرسپوليس كلاب: غلامرضا بهروان در رابطه با ویدیوی ارسالی از مشهد که نشان می دهد بخشی از زمین چمن کاور نداشته، اظهار داشت: کاور روی زمین بوده اما چون چیزی روی آن برای نگه داشتن در برابر باد گذاشته نشده بوده، شب گذشته بعد از باد و طوفان در مشهد این کاورها روی هم افتاده بود. بارش برف از 5 صبح آغاز شده و به همین دلیل بخشی از زمین به هنگام بارش برف کاور نداشته است. الان از پلاستیک استفاده شده و کاور هم نبوده است.

 

وی افزود: امروز روی کاور آهن هایی قرار داده شده تا دیگر چنین اتفاقی تکرار نشود. برای بازی فردا هم استعلام گرفتیم و مشکلی از نظر آب و هوایی وجود ندارد. امروز برای بازدید رفته بودیم و از تمام سازمان ها نمایندگانی حضور داشتند. از نیروی انتظامی تا هیات فوتبال و نمایندگان 2 باشگاه به تعویق بازی رضایت دادند.

 

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: ما خواهش کردیم که به محض قطع بارش برف، زمین چمن پاکسازی شود وگرنه اگر این برف امشب روی زمین بماند، یخ می زند و دیگر تا یک هفته نمی شود روی آن بازی کرد.

 

بهروان درباره اینکه با توجه به پیش بینی ها چرا بازی به روز جمعه موکول شد، گفت: تنها ما تصمیم گیرنده نبودیم و هر 2 باشگاه توافق کردند تا بازی روز جمعه باشد و هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter