در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس vs پدیده

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی فردا مقابل پدیده

پرسپولیس در حالی فردا برابر پدیده مشهد قرار خواهد گرفت که با توجه به مصدومیت سه بازیکن این تیم به نظر می رسد برانکو ایوانکوویچ بار دیگر به ولادیمیر پریمیوف برای حضور ثابت در ترکیب اعتماد کند.
ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی فردا مقابل پدیده
جمعه | ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۲۰:۱۵ |
کد خبر : ۹۲۳۱ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: پرسپولیس برای تثبیت جایگاه خود در صدر جدول به امتیازات دیدار برابر پدیده در مشهد چشم دوخته و از همین رو با ترکیبی هجومی تیمش را روانه این دیدار کرده است.

 

با بازگشت محمد انصاری و پایان محرومیت یک جلسه ای این بازیکن، او بار دیگر در خط دفاعی و در کنار سیدجلال حسینی به عنوان مدافع میانی به میدان خواهد رفت و این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ در این بازی علیرضا بیرانوند، امید عالیشاه، الکسی پل یانسکی و فرشاد احمدزاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت.

 

بوژیدار در اندیشه چهارمین کلین شیت

 

دروازه بان کروات پرسپولیس به خوبی توانسته از پس وظایف خود در غیاب علیرضا بیرانوند برآید و اکنون در سومین حضور خود در ترکیب اصلی دروازه اش را به مدت 270 دقیقه بسته نگه داشته تا در برابر پدیده به دنبال چهارمین کلین شیت فصل خود باشد. دیدار برابر پدیده می تواند چالش بزرگی برای این دروازه بان تلقی شود. پدیده در 5 دیدار قبلی خود تنها یک بار در باز کردن دروازه پرسپولیس ناکام مانده و سوشا مکانی موفق به بسته نگه داشتن دروازه اش شده است. باید دید بوژیدار موفق خواهد شد از این نظر در کنار دروازه بان فصل گذشته پرسپولیس قرار گیرد.

 

تثبیت خط دفاعی با بازگشت انصاری

 

پرسپولیس خط دفاعی حسرت انگیزی را در اختیار دارد و به پشتوانه عملکرد 4 بازیکن خود در این پست در 12 دیدار اخیر تنها سه گل دریافت کرده است. آنها برابر تیمی قرار خواهند گرفت که در دو تقابل قبلی خود برابر پرسپولیس 4 بار دروازه اش را فرو ریخته اند. سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی و محسن ربیع خواه در این بازی نیز به دنبال تداوم بسته ماندن دروازه این تیم هستند و باید دید برابر یونس شاکری، محسن یوسفی، معین عباسیان و ... موفق به ثبت این اتفاق خواهند شد یا خیر.

 

تغییرات اساسی در میانه میدان

 

در غیاب فرشاد احمدزاده که به دلیل مصدومیت پرسپولیس را در سفر به شیراز همراهی نکرده، رامین رضاییان بار دیگر فرصت حضور در ترکیب اصلی را به دست آورده و باید دید قادر به بالا بردن پاس های گل خود خواهد بود یا خیر. او در فصل گذشته زننده یکی از حساس ترین گل های پرسپولیس در ثانیه های پایانی روی ضربه ایستگاهی برابر پدیده در مشهد بود و با گلزنی در استادیوم ثامن نیز غریبه نیست. در غیاب امید عالیشاه، دیگر مصدوم پرسپولیس نیز این وحید امیری خواهد بود که با حضور در پست وینگر راست به دنبال موفقیت این تیم خواهد بود. امیری در بازی قبلی و با حضور در این پست زننده گل سه امتیازی پرسپولیس برابر ماشین سازی لقب گرفته و بدش نمی آید این بار شانس خود را برابر پدیده امتحان کند. کمال کامیابی نیا و محسن مسلمان نیز وظیفه جنگ های فیزیکی در میانه میدان و پاس طلایی به مهاجمان را برعهده خواهند داشت.

 

جنوبی و اوکراینی در خط حمله

 

آقای گل دو بازی است که گل نزده تا بار دیگر هجمه انتقادات به سمت او شود و طارمی نمی خواهد از میدان مشهد نیز دست خالی زمین را ترک کند. آقای گل فصل گذشته که طعم گلزنی برابر پدیده را نیز چشیده به دنبال تکرار این اتفاق در مشهد است و باید دید اینبار موفق خواهد شد یا خیر. در کنار او نیز ولادیمیر پریمیوف، مهاجم اوکراینی قرار خواهد گرفت و وظیفه جنگ های فیزیکی در خط دفاعی حریف و استفاده از شانس های سرزنی با توجه به ارسال های رضاییان و امیری را برعهده خواهد داشت تا شاید اولین گل خود در لیگ ایران را به ثبت برساند و از انتقادات نسبت به خود بکاهد.

 

دو تیم پدیده مشهد و پرسپولیس از ساعت 14:10 دقیقه و در استادیوم ثامن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter