در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانكو

مستحق برد بودیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، تیمش مستحق پیروزی مقابل پدیده بوده است.
 مستحق برد بودیم
شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۹ |
کد خبر : ۹۲۴۲ |
اخبار پرسپولیس

پرسپوليس كلاب: برانکو ایوانکوویچ پس از برتری 2 بر یک پرسپولیس مقابل پدیده خراسان در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: طبیعی است که از این برد خوشحالیم. نیمه دوم بهتر بودیم و البته مستحق برد.

 

وی افزود: خوشحالم از تمام بازیکنان که تمام توان خود را گذاشتند. همین‌طور از تماشاگران که شاهد یک بازی خوب بودند و پایه‌گذار این برد شدند. حریفی را بردیم که سخت و قدر بود و همیشه با آنها مشکل داشتیم. من از این برد راضی‌ام.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: در نیمه اول تیم حریف هم موقعیت‌هایی داشت، اما ما در نیمه دوم بیشتر موقعیت ایجاد کردیم و تا ثانیه‌های آخر هم برای برد تلاش کردیم. حتی ثانیه‌های آخر این حس را داشتیم که می‌توانیم برنده شویم و روی آن ضربه کرنر کار را تمام کردیم. کاملاً مشهود بود که بهترین بازیکن تیم حریف شهاب گردان بود و باید به تیم حریف هم تبریک بگویم.

 

این مربی کروات درباره تیم پدیده گفت: قبل از هر چیز باید از مسئولان برگزاری بازی به خاطر آماده کردن زمین پس از آن برف شدید تشکر کنم. تیم پدیده هم که میزبان ما بود، حریف خیلی خوبی نشان داد. این تیم از فصل گذشته هم بهتر شده و صد درصد استحقاق حضور در رده‌های بالای جدول را دارد.

 

برانکو در نشست خبری در خصوص برد تیمش مقابل پدیده گفت: خوشحالی زاید‌الوصفی دارم که اینجا حضور پیدا کرده‌ایم. بازی حساس و بزرگی را بردیم، این یکی از سخت‌ترین دیدارهای ما بود و از بردی که به‌دست آوردیم، خیلی خوشحالم. بار دیگر به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter