در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

غیاثی

داور بازی پرسپولیس و پدیده کم‌نقص‌ترین قضاوت‌ها را داشت

یک کارشناس داوری فوتبال گفت: بنیادی‌فر اولین باری بود که برای تیم پرسپولیس قضاوت می‌کرد و خوب این بازی را سوت زد.
داور بازی پرسپولیس و پدیده کم‌نقص‌ترین قضاوت‌ها را داشت
شنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۱۷:۵۷ |
کد خبر : ۹۲۵۳ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت داور بازی پدیده و پرسپولیس گفت: خوشحالم که این روزها داوران جوان و الیت فوتبال ما روز به روز بهتر از دیروز با تکیه بر تجربیات گذشته و آموزش‌هایی که درکلاس‌های توجیحی در خارج کشور و زیر نظر مدرسان ای اف سی و فیفا فرا گرفته‌اند قضاوت های خوبی را به منصه ظهور می‌رسانند.

 

وی ادامه داد: یکی از این داوران جوان موعود بنیادی‌فر داور٣١ ساله شهرکردی ماست که اگرمن دچار نسیان و فراموشی نشده باشم اولین باری بود که برای تیم پرسپولیس قضاوت می‌کرد با شرایط بدنی خوبی که داشت توانست در نزدیکی صحنه‌های برخورد بازیکنان دو تیم جاگیری کند و با زاویه دید گسترده ای که برای خودش بوجود می‌آورد بخوبی خطا‌ها را تشخیص دهد تا جایی‌ که بازیکنان کمتر به تصمیماتش شک و اعتراض می‌کردند.

 

غیاثی تصریح کرد: به اعتقاد من او در سرتاسر مسابقه بیش از یکی دو اشتباه آن هم غیر مهم نداشت، خوشبختانه درطول بازی صحنه شک برانگیزی هم درمحوطه‌های جریمه رخ نداد رفتار او با بازیکنان دوتیم مودبانه و قاطعانه بود او دردقیقه ٩ بازی تنها اخطار این مسابقه را به مهرداد کفشگری برای بی‌ملاحظه‌گی در خطایی که مرتکب شد داد. این قضاوت او یکی از کم نقص ترین قضاوت‌هایی بود که من تا بحال از ایشان دیده‌ام.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter