در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

هیئت مدیره

بحث درباره انتخاب کشور ثالث برای میزبانی از الهلال در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس

در جلسه امروز هیئت مدیره پرسپولیس بررسی درخصوص انتخاب کشور میزبان برای برگزاری مسابقه تیم پرسپولیس با الهلال در زمین بی طرف انجام شد.
 بحث درباره انتخاب کشور ثالث برای میزبانی از الهلال در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۲۱:۱۸ |
کد خبر : ۹۳۲۲ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب :از جمله مباحث جلسه امروز هیئت مدیره پرسپولیس انتخاب کشور ثالث برای میزبانی پرسپولیس از تیم الهلال عربستان در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بود و از عمان به عنوان گزینه اصلی باشگاه پرسپولیس برای میزبانی یاد می شود.

همچنین مسئولان باشگاه پرسپولیس علاوه بر عمان در حال بررسی دیگر گزینه های ممکن هستند. پرسپولیسی ها تمایل به برگزاری بازی در امارات دارند، این در حالی است که اماراتی ها اخیراً با ارسال نامه ای به وزارت امور خارجه مخالفت خود با سفر تیم ملی ایران به این کشور برای برپایی اردوی تدارکاتی را اعلام کرده اند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در حال بررسی سایر گزینه ها نیز هستند. کشورهای آسیای میانه هم جزو کاندیداهای مسئولان پرسپولیس هستند اما به نظر می رسد در نهایت کشور عمان به عنوان میزبان بازی پرسپولیس و الهلال انتخاب شود.

عربستانی ها هم به احتمال بسیار زیاد دوحه قطر را به  عنوان میزبان بازی هایی که مقابل تیم های ایرانی در زمین بی طرف برگزار می کنند معرفی خواهند کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter