در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس در آزادی

قرعه خوب سرخپوشان در نیم فصل دوم؛ ۹بازی در آزادی

سرخپوشان پایتخت پس از بازی خانگی مقابل سیاه جامگان در هفته جاری وارد دور برگشت می شوند که در آن فقط ۵ سفر به خارج از تهران خواهند داشت.
قرعه خوب سرخپوشان در نیم فصل دوم؛ ۹بازی در آزادی
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ - ۱۲:۰۷ |
کد خبر : ۹۳۴۸ |
اخبار پرسپولیس

پرپسولیس کلاب:  پرسپولیس باید دور برگشت لیگ برتر در اهواز (فولاد)، قم (صبا)، آبادان (نفت)، تبریز (ماشین سازی) و مشهد (سیاه جامگان) به میدان برود که شاید سخت ترین بازی این تیم را باید مقابل فولاد در اهواز دانست. پرسپولیس همچنین در بازی مقابل نفت تهران در تختی میهمان است و با استقلال نیز به عنوان میهمان در آزادی بازی خواهد کرد.

 

🔺 اما در ۸ بازی دیگر که پرسپولیس در آزادی میزبان خواهد بود باید با سایپا، گسترش فولاد، تراکتورسازی، سپاهان، استقلال خوزستان، پیکان، پدیده و ذوب آهن بازی کند که حداقل ۶ بازی از این دیدارها برای پرسپولیس سخت و دشوار خواهد بود. اما نکته مثبت این قرعه در اینست که پرسپولیس بعد از هفته بیست و یکم وارد بازی های آسیایی نیز می شود و ۳ سفر خارجی خواهد داشت اما در لیگ برتر بازی های این تیم خانگی است و از سفرهای داخلی و خستگی در امان خواهد بود!

 

🔺 پرسپولیس تا پایان سال فقط دو بار در اهواز و قم به میدان می رود و بازی های این تیم در آبادان، تبریز و مشهد در سال بعد انجام خواهد شد.

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter