در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهرخاني

کل خانواده ام پرسپولیسی اند،یک استقلالی هم نداریم

هافبک تیم پرسپولیس گفت:اشک هایم در بازی مقابل سیاه جامگان به خاطر خوشحالی بود.
کل خانواده ام پرسپولیسی اند،یک استقلالی هم نداریم
شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۳:۴۷ |
کد خبر : ۹۴۴۹ |
اخبار پرسپولیس

پرسپوليس كلاب : حمید طاهرخانی،درباره بازی پرسپولیس مقابل سیاه جامگان و حضورش در میدان به جای احمد نوراللهی  اظهار داشت:شب خاطره انگیزی را سپری کردم.پس از بازی خوابم نمی برد و باور نمی کردم که این اتفاق برایم رخ بدهد.از صبح هم که در منزل پدری ام در تاکستان هستم،مرتب میهمان داریم.خوشحالم که باعث شادی خانواده ام شدند.این را هم بگویم که خانواده ام همه پرسپولیسی هستند و حتی یک استقلالی هم نداریم.

 

وی درباره احساسی شدن خود پس از حضور در زمین گفت:اشک هایم در بازی مقابل سیاه جامگان به خاطر خوشحالی بود. اول فصل من بازی پرسپولیس و صبا را در جایگاه تماشاگران حضور داشتم و پرسپولیس را تشویق می کردم و باور نمی کردم که به این زودی عزت پوشیدن پیراهن پرسپولیس را پیدا کنم.از دوران کودکی آرزوی بازی در پرسپولیس را داشتم و خدا به من لطف کرد توانستم در این تیم به عنوان بازیکن حضور پیدا کنم.

 

هافبک پرسپولیس درباره صحبت های مسلمان و طارمی با خود اظهار داشت:باید  از محسن مسلمان و مهدی طارمی تشکر کنم که حمایتم کردند.صحبت های این دو واقعا برایم روحیه بخش بود و سعی کردم وسط بازی در آن جو خاص آزادی به شرایط مطلوبم بازگردم.ناراحتی ام در این بازی به خاطر جدایی احمد نوراللهی بود و امیدوارم او هر چه زودتر به پرسپولیس بازگردد.

 

وی درباره اینکه شبکه سه او را به اشتباه صادق محرمی نامیده بود گفت: اشتباهی است که شده و کاری هم نمی شود کرد و نام مرا با هم تیمی ام اشتباه گرفتند.بعد از بازی وقتی به منزل رفتم متوجه شدم چه اتفاقی رخ داده است.البته آنهایی که من را می شناختند فهمیدند که من در بازی هستم.از جواد خیابانی هم اصلا ناراحت نیستم و به هر حال اتفاقی بود که رخ داد.

 

طاهرخانی خاطرنشان کرد:از برانکوتشکر می کنم که به من اعتماد کرد و من را جزو بازیکنان بزرگسال نگه داشت و به من بازی داد. بازی دوستانه ای که مقابل پرسپولیس و قائم شهر داشتیم من توانستم دو گل به ثمر برسانم فکر می کنم یکی از گل ها باعث شد هواداران من را مورد تشویق بی امان خود قرار دهند و از آنها تشکر می کنم. در بازی دیروز نیز قبل از حضورم در میدان هواداران برایم سنگ تمام گذاشتند.من حالا حالاها باید زحمت بکشم و بجنگم و خدا را شکر می کنم که در این سن موفق شدم در تیم محبوبم بازی کنم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter