در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبین

رییس فدراسیون دخالت کند/در پرسپولیس سیگاری نداریم

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: رفتن به جام جهانی افتخار بزرگی برای همه ماست اما باید برنامه ریزی درستی صورت گیرد.
رییس فدراسیون دخالت کند/در پرسپولیس سیگاری نداریم
دوشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۸:۳۶ |
کد خبر : ۹۵۴۰ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : محمود خوردبین درباره آخرین وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: خداراشکر تمرینات به خوبی دنبال می شود اما همه دیدند که تیم ملی بازیکنان ما را برد و این مساله در کارمان خلل ایجاد کرد. قرار بود فردا با تیم پاراگ دیداری دوستانه برگزار کنیم اما کمبود بازیکن موجب شد تا با نظر آقای برانکو بازی فردا لغو شود.

 

وی درباره عصبانیت امروز برانکو و مصاحبه تندی که علیه کی روش انجام داد بیان داشت: هر دفعه این اتفاق می افتد. دفعات قبل می گفتند تیم ملی بازی مهم دارد و ما سکوت می کردیم اما این بار برای چه و با چه عنوانی تیم ملی به دوبی رفت خب اگر بحث تمرین بود که بازیکنان در باشگاه های خودشان هم برای تیم شان آماده می شدند و هم برای تیم ملی. یادمان باشد که تیم ملی خوب از دل یک لیگ خوب بیرون می آید.

 

سرپرست پرسپولیس افزود: این اتفاق به پرسپولیس ضربه بدی وارد کرد. ما 7 بازیکن خود را نداریم. شما بگویید چگونه خودمان را آماده کنیم. من نمی گویم همه این مسایل برنامه ریزی شده است اما وقتی این رفتارها را می بینم به یکسری مسایل شک می کنم. آقای تاج خودش فوتبالی است و در گذشته در سطح باشگاهی مدیریت کرده و ریاست سازمان لیگ را هم داشته است. از ایشان می خواهم که به این بحث ورود کند. پرسپولیس با میلیون ها هوادار سرنوشتش به زندگی خیلی ها گره خورده است نباید اجازه داد با سرنوشت این تیم بازی شود. مگر یک تیم در طول یک فصل چند بار باید بدنسازی کند؟ رفتن به جام جهانی افتخار بزرگی برای همه ماست اما باید برنامه ریزی درستی صورت گیرد.

 

خوردبین درباره آخرین وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: حقیقت این است که من خبری ندارم و دخالتی هم نمی کنم. وقتی بازیکنی رسما قرارداد بست و به محل تمرین آمد آن وقت نظرم را می گویم.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا ناراحتی برانکو از جذب نشدن نفرات مورد نظرش حقیقت دارد خاطرنشان کرد: من که ناراحتی ندیدم و تا جایی که می دانم همه کارها با هماهنگی خود برانکو و آقای طاهری انجام می شود و مذاکرات با نفرات مورد نظر سرمربی تیم ادامه دارد.

 

سرپرست پرسپولیس درباره ابهامات حضور نوه یک هنرپیشه در پرسپولیس گفت: مشکلی وجود ندارد. او سهمیه زیر 23 سال است و با ما تمرینمی کند. به نظر من در این سن و سال فوتبالیست خوبی است اما هنوز هیچ چیز درباره او مشخص نیست.

 

خوردبین در پایان درباره وجود بازیکنان سیگاری در لیگ برتر گفت: بنده که در بین نفرات پرسپولیس هرگز چنین مسایلی را ندیده ام. مطمئنا  اگر چنین چیزی در تیم ما بود من متوجه می شدم. البته لابد در فوتبال ما چنین موضوعی وجود داشته که آمار آن را ارایه کرده اند. در دوره فوتبال خود ما هم بازیکنانی بودند که سیگار می کشیدند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter