در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

زادمهر

رفیعی براساس استاندارد جذب می شود/از برانکوحمایت می کنیم

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو قبلا حسن نیتش را به کی روش نشان داده است.
رفیعی براساس استاندارد جذب می شود/از برانکوحمایت می کنیم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۴ |
کد خبر : ۹۵۴۴ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : محمدرضا زادمهر، درباره مصاحبه امروز برانکو ایوانکوویچ علیه سرمربی تیم ملی اظهار داشت: همه باشگاه ها تیم ملی را در اولویت می دانند و باشگاه پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست. آقای برانکو قبلا حسن نیت خود را به کی روش نشان داده است. او شرایط تیم ملی را درک می کند و منافع ملی را می شناسد. برانکو آدمی اهل تعامل و منتطقی است و صفر تا صد هر قضیه ای را می بیند و اگر هم امروز حرفی زده است با منطق و استدلال بوده است.

 

وی افزود: باشگاه پرسپولیس همیشه در خدمت  تیم ملی بوده است اما این را در نظر بگیرید که 7 بازیکن ما یعنی 70 درصد تیم مان در این مقطع حساس از باشگاه جدا شده و با تیم ملی به امارات رفته اند. همه ما فوتبال را می شناسیم و می دانیم تیم ملی قوی نباید لازمه تشکیل آن تضعیف باشگاه ها باشد. بارها شده که نفرات ما به تیم ملی رفته اند و از شرایط آرمانی دور شده اند.باشگاه پرسپولیس درباره این موضوع با آقای برانکو هم نظر است و از آن حمایت می کند.

 

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره نگرانی هواداران از بابت عدم جذب بازیکن جدید خاطرنشان کرد: باشگاه بیکار نیست و از وقتی بازی های نیم فصل تمام شده است فعالیت ها آغاز شده است گزینه های برانکو روی میز باشگاه قرار دارد حتی وقتی سرمربی مان با جدایی آقای انصاری مخالفت کرد باشگاه پذیرفت و این بازیکن را ترانسفر نکرد.

 

وی درباره حرف و حدیث های روزهای اخیر مبنی بر پیشنهاد نجومی باشگاه پرسپولیس به سروش رفیعی گفت: مطمئن باشید اگر قرار به جذب آقای رفیعی باشد این بازیکن براساس استانداردهای باشگاه حاضر خواهد شد و بحث های مطرح شده واقعیت ندارد.

 

زادمهر در پایان درباره وضعیت ادامه کار علی اکبر طاهری گفت: تا جایی که من می دانم وزیر محترم این مشکل را  حل خواهند کرد و آقای طاهری به احتمال زیاد با پست هم ردیف و هم تراز با معاونین وزارت ورزش و جوانان دیگر مشکلی برای کار در باشگاه پرسپولیس نخواهند داشت.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter