در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری

تا چند روز دیگر پرسپولیسی ها خبرهای خوشی می شنوند

: مدیرعامل پرسپولیس گفت: بچه های ما دل نگران بودند ولی من گفتم چه در حوزه ملی و چه در حوزه باشگاهی باید در خدمت سرمربی باشید.
 تا چند روز دیگر پرسپولیسی ها خبرهای خوشی می شنوند
شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۲ |
کد خبر : ۹۶۰۰ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : علی اکبر طاهری درباره اتفاقات رخ داده در اردوی دوبی برای بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به این که از طریق دوستان در فدراسیون متوجه شدیم 7 بازیکن ما توسط مربی تیم ملی به ایران بازگردانده شدند، من خودم تلاش کردم تماسهایی با تاج انجام دهم. همچنین پیامهایی به مسوولین فدراسیون دادم. البته معتقدم تحت هیچ شرایطی نباید بازیکنان ما قربانی چنین برخوردهایی شوند.

 

وی افزود:بچه های ما دل نگران بودند ولی من گفتم چه در حوزه ملی و چه در حوزه باشگاهی باید در خدمت سرمربی باشید. این تعاملات چندسویه است و نگاه آخر ما تیم ملی است.

 

مدیرعامل پرسپولیس بیان داشت: من هم قبل از شروع فصل از تاج خواهش کردم برای افزایش تعاملات، جلساتی بین کی روش و مربیان لیگ باشد. نقطه نظرات معمولا به سمت و زمانی می رود که بازیهای فیفا باشد. باید در اینجا هماهنگی و تفاهم بین سرمربی تیم ملی باشد. ضمن این که در این موارد رییس فدراسیون مرجع نهایی است و این مشکلات باید با نظر ایشان برطرف شود

 

طاهری در پایان درباره خریدهای قطعی پرسپولیس خاطرنشان کرد: فقط خرید نریمان جهان فعلا قطعی شده است. البته سروش رفیعی و برخی از بازیکنان در لیست برانکو هستند و صحبت هایی نیز با وی شده است. ان شاالله تا چند روز دیگر بتوانیم خبرهای خوشی به هواداران پرسپولیس  بدهیم.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter