در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

خوردبين

چرا پیروانی مانع کی روش نشد؟/خبرهای خوبی در راه است

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اتفاقات تیم ملی بر روحیه ملی پوشان مان تاثیر گذاشته است.
چرا پیروانی مانع کی روش نشد؟/خبرهای خوبی در راه است
شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۵۰ |
کد خبر : ۹۶۱۲ |
اخبار پرسپولیس

پرسپوليس كلاب : محمود خوردبین درباره شکست سنگین امروز تیمش مقابل پاراگ اظهار داشت: ما زمانی دو گل خوردیم که 10 نفره بودیم. البته تیم حریف هم تیم جوان و دونده ای بود اما ما با تغییرات زیاد به میدان رفته بودیم و می خواستیم نفرات مان را محک بزنیم. در این بازی به اندازه انگشتان دو دست توپ خراب کردیم ولی در بازی تدارکاتی و دوستانه بردوباخت مهم نیست.

 

وی درباره نگرانی هواداران در حاشیه بازی امروز به دلیل عدم جذب مهره تاثیرگذار گفت: جای نگرانی وجود ندارد باشگاه مشغول مذاکره است و طی روزهای آینده خبرهای خوبی به گوش هواداران خواهد رسید.

 

سرپرست پرسپولیس درباره مصدومیت رضاییان بیان داشت: آسیب دیدگی او حاد نیست.  گرفتگی کمر بود و از فردا به تمرینات اضافه می شود و مشکلی برای بازی ندارد.

 

خوردبین درباره شماره پیراهن سامان نریمان جهان عنوان کرد: قرار بود شماره 8 را بپوشد اما آن شماره صاحب داشت و طبق قانون چون احمد نوراللهی آن را پوشیده بود بازیکن دیگری نمی توانست آن شماره را بر تن کند.ضمن اینکه ما دوست داریم خود احمد برگردد و در پایان فصل پیراهنش را تحویل بگیرد. پیشنهاد ما به نریمان جهان شماره 88 بود که خودش استقبال کرد.

 

وی درباره حضور پروین در ورزشگاه گفت: من دیروز هم با علی آقا بودم و خودش خواست که در کنار تیم باشد و ما هم بسیار خوشحال شدیم. آقای پروین همیشه  کنار ما بوده و هست.

 

خوردبین درباره روند مذاکرات باشگاه با سروش رفیعی بیان داشت: من هیچ خبری ندارم چون نمی خواهم در کار نقل و انتقالات دخالتی داشته باشم.

 

وی درباره استعفای کارلوس کی روش گفت: برای من مهم نیست که کی روش استعفا بدهد یا استعفا ندهد. این موضوع به بنده ارتباطی ندارد. فقط معتقدم رفتار خوبی با ملی پوشان ما نشد. آنها گناهی نداشتند. کی روش می توانست این کار را نکند زیرا رفتار او بر روح و روان بازیکنان ما تاثیر گذاشته است.

 

خوردبین درباره اینکه آیا بهتر نبود فردی چون افشین پیروانی که مدیر تیم ملی است از ایجاد آن فضا در تیم ملی جلوگیری می کرد خاطرنشان کرد: من هم این حرف را قبول دارم. البته کی روش حرف کسی را قبول ندارد و هرکاری خودش بخواهد انجام می دهد اما چه خوب است افرادی که کنار او هستند کمک کنند تا فضای تیم ملی بهتر شود. فردی مثل پیروانی که مدیر تیم ملی است باید با کی روش صحبت می کرد تا به بازیکنان پرسپولیس به آن شکل توهین نشود.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter