در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

محسن مسلمان

کارشناس حقوقي فوتبال توضيحاتي درباره ادعاي مديرعامل باشگاه ذوب آهن پيرامون وضعيت محسن مسلمان ارائه کرد

عبدالصمد ابراهيمي در اين باره عنوان کرد:سعيد آذري گفته که پرسپوليس يا حق رشد محسن مسلمان را بپردازد يا اين بازيکن را برگرداند. همواره براي سازندگي در فوتبال احترام قائل بوده و هستم و اين حق باشگاههاي سازنده است که بابت پرورش بازيکنان ،حق و حقوقي داشته باشند. با اين وجود در اين ميان نمي دانم آذري کدام حق رشد يا همان حق آموزش را مطالبه مي کند؟
کارشناس حقوقي فوتبال توضيحاتي درباره ادعاي مديرعامل باشگاه ذوب آهن پيرامون وضعيت محسن مسلمان ارائه کرد
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۲:۳۳ |
کد خبر : ۹۶۲۱ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: حق رشد به بازيکناني تعلق مي گيرد که در يک باشگاه پرورش يافته و قبل از بيست و سه سالگي روانه تيم ديگري شوند. در اين حالت باشگاه گيرنده، بايد بيست درصد قرارداد جديد بازيکن را به باشگاه قبلي و پرورش دهنده پرداخت کند.

وي ادامه داد:محسن مسلمان در ليگ سيزدهم به عنوان بازيکن قرضي به پرسپوليس آمد و بازيکن قرضي حق رشد ندارد. سال قبل هم که قطعي در پرسپوليس بازي کرد و بازيکن زير بيست و سه سال نبود و قاعدتا حق آموزش و رشد شامل او نمي شد. اگر منظور از مطالبه وجه، توافق احتمالي براي صدور رضايت نامه بازيکن بوده باشد اين موضوع ارتباطي به بازيکن ندارد که محروم شود يا قرارباشد برگردد. يک بار نساجي بابت همين موضوع و عدم پرداخت مبلغ رضايت نامه محمدعباس زاده خواستار محروميت او شد که من به عنوان وکيل محمد دفاعيه اي تنظيم و اعلام نمودم اين موضوع ارتباطي به بازيکن ندارد و پرونده بسته شد.

ابراهيمي خاطرنشان کرد:نکته ديگر اينکه وقتي ضمان نقل ذمه به ذمه ( ونه ضمان ضم ذمه به ذمه) صورت مي گيرد متعهد اول مبري مي شود. سازمان ليگ پرداخت اين بدهي را ضمانت کرده تا از محل مطالبات پرسپوليس بپردازد، پس طرف حساب ذوب ، سازمان ليگ است.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter