در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مهدوی کیا

کی‌روش فوتبال باشگاهی ما را قبول ندارد/ هیچ جای اروپا این اردوهای درازمدت را نمی بینید

کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: در فوتبال اروپا تیم ها سه چهار روز قبل از بازی جمع می‌شوند و کارشان را انجام می دهند و کی روش که در سطح اول فوتبال دنیا بوده این را می داند.
کی‌روش فوتبال باشگاهی ما را قبول ندارد/ هیچ جای اروپا این اردوهای درازمدت را نمی بینید
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۷ |
کد خبر : ۹۶۵۶ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : مهدوی کیا با حضور در برنامه نود در مورد این که در اختلاف کی روش و برانکو حق را به چه کسی می دهد گفت: این موضوع از بحث برنامه ما خارج است و احتیاج به برنامه کارشناسی دارد اما قطعا به فوتبال ملی و باشگاهی ما کمک نمی کند و باید تعامل بیشتری باشد.

وی ادامه داد: من مخالف مطرح کردن این سوال ها هستم چون این سوال ها را باید کارشناس ها جواب بدهند، آن هم کارشناس فوتبالی نه فقط کارشناس ورزشی، چون می تواند این نظرها احساسی باشد. آیا ما قبل از شروع فصل با باشگاه ها و مربیان تیم ملی به توافق رسیدیم یا نرسیدیم؟

 

مهدوی کیا افزود: من فقط یک سوال از آقای کی روش دارم، ایشان به فوتبال باشگاهی ما اعتقاد دارد یا ندارد؟ چون ما در اروپا چنین چیزی را نمی بینیم که بازیکنان در اردوهای درازمدت در اختیار سرمربی باشند. تیم ها سه چهار روز قبل از بازی جمع می‌شوند و کارشان را انجام می دهند و ایشان که در سطح اول فوتبال دنیا بوده این را می داند.

وی ادامه داد: من فکر می کنم به فوتبال باشگاهی ما اعتقاد ندارد و بازیکنان باید در اردوهای درازمدت حاضر شودند تا بتواند به تاکتیکی که می‌خواهد دست پیدا کند. فکر می کنم باید تعامل بیشتری انجام شود چون هم تیم ملی مهم است که در راس همه است و هم باشگاه ها هزینه می‌کنند و حق دارند از داشته های خودشان دفاع کنند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter