در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ابراهیمی

فولاد می خواهد رفیعی ۳۸ روز برای آنها بازی کند

وکیل دو بازیکن پرسپولیسی گفت : باشگاه فولاد دو ادعا درباره قرارداد سه ساله و همچنین ترک تیم پیش از پایان فصل درباره سروش رفیعی دارد.
فولاد می خواهد رفیعی 38 روز برای آنها بازی کند
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۰۵ |
کد خبر : ۹۶۶۷ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : صمد ابراهیمی وکیل مهدی طارمی و احمد نوراللهی در واکنش به شکایت باشگاه فولاد نوشت:  برخلاف اعلام رييس محترم كميته انضباطي، آن كميته اصلا در پرونده قبلي سروش و فولاد ورود ماهيتي نكرده و به طور خلاصه و ساده گفته از كجا معلوم كه رفيعي بعد از اتمام سربازي به تيمي برود كه فولاد اعتراض داشته باشد؟ وقتي هنوز سرباز است و اختلافي وجود ندارد پس دليلي براي رسيدگي نيست و خود سروش هم خواستار رسيدگي بعد از اتمام سربازي شده است.

 

 

 

قبلا فولادي ها بحث شان بر سر يك قرارداد سه ساله بود كه در سازمان ليگ به ثبت نرسيده.قرارداد داخلي معتبر است اما بايد ظرف پانزده روز از زمان تنظيم در سازمان ليگ هم ثبت شود.پس بنظر نگران آن قرارداد نبايد بود.

 

 

 

حالا اما ادعاي فولادي ها فرق كرده. آنها مي گويند برخلاف آنچه در متن همين دادنامه سروش اعلام كرده كه تا پايان ليگ فصل نود و سه نود و چهار در فولاد حضور داشته،او نوزدهم فروردين نود و چهار سرباز شده و تاريخ اعزام به خدمتش مشخص است.ليگ هم بيست و پنجم ارديبهشت خاتمه يافته پس سي و هشت روز بدهكار فولاد است و بايد برگردد و بازي كند.

 

 

 

كليد پرونده جديد همين جاست.اينكه سروش تا روز آخر در فولاد بوده يا قبل از اتمام قرارداد به خدمت رفته.اينكه چه مي شود را كميته انضباطي تشخيص مي دهد.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter