در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس vs سایپا

تماشای بازی سایپا از طبقه دوم برای دارندگان کارت هواداری رایگان شد

باشگاه پرسپوليس اعلام كرد؛ تماشاي اولين بازي سرخپوشان درشروع نيم فصل دوم براي دارندگان كارت هواداري پرسپوليس از طبقه دوم ورزشگاه آزادي رايگان خواهد بود.
تماشای بازی سایپا از طبقه دوم برای دارندگان کارت هواداری رایگان شد
پنج شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۹ |
کد خبر : ۹۶۸۲ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس  کلاب : به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، با توجه به مصاحبه صبح امروز، چهار‌شنبه‌ مدير روابط عمومي باشگاه و در پي رايزني‌هاي صورت گرفته با سازمان ليگ، تماشاي بازي با سايپا از طبقه دوم ورزشگاه آزادي از سوي باشگاه براي دارندگان كارت هواداري پرسپوليس رايگان خواهد بود. هواداران براي اين منظور كافي است؛ صرفا با كارت بانكي موسسه اعتباري كوثر منقش به نشان پرسپوليس كه در حكم كارت هواداري آنها خواهد بود به گيشه‌هاي بليت‌فروشي ورزشگاه آزادي مراجعه كنند تا رسيد مربوط به جايگاه و صندلي خود را دريافت كنند.

 

همچنين هواداراني كه تا كنون به اين منظور اقدام نكرده‌اند، براي اين بازي مي‌توانند تا ساعت 12:30 دقيقه پنج شنبه، 23دي‌ماه، به شعب موسسه اعتباري كوثر مراجعه كرده و نسبت به دريافت آني كارت هواداري خود اقدام نمايند.  اين در حالي است كه صدور اين كارت اعتباري-هواداري هزينه‌اي در بر نخواهد داشت و متقاضي كارت صرفا بايد نسبت به افتتاح حساب بانكي براي خود اقدام نمايد. بديهي است صدور كارت هواداري از سوي اين موسسه در روزهاي آينده در ساعات كاري بانك‌ها ميسر است و محدوديتي وجود نخواهد داشت.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter