در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

کاشانی

کادر فنی پرسپولیس درباره مسائل فنی نظر می دهد

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: امیدوارم مسوولان با باشگاه های مردمی با سعه صدر رفتار کنند تا اهداف سازنده خود را عملی کنند.
کادر فنی پرسپولیس درباره مسائل فنی نظر می دهد
شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۵ |
کد خبر : ۹۷۱۸ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولبس کلاب : جعفر کاشانی پس از جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس اظهار داشت: امروز درباره مسایل باشگاه در جلسه هیات مدیره صحبت کردیم. آرزوهایی داریم تا باشگاه مان به امکاناتی دست پیدا کند که ایده آل و در خور هواداران باشد.

 

وی درباره مشکل مالیاتی باشگاه و اینکه گفته می شود 5 بازیکن ممنوع الخروج شده اند خاطرنشان کرد: ما مشکل مالیاتی داریم اما اینکه 5 بازیکن ممنوع الخروج باشند نه. اگر هم باشد من اطلاعی ندارم. اینها سوتفاهماتی است که حل می شود و مشکل خاصی وجود ندارد.

 

وی درباره عدم استفاده از بازیکنان کروات پرسپولیس در ترکیب علی رغم مصدومیت ربیع خواه بیان داشت: بدون کوچکترین چشمداشت کارمان را انجام می دهیم ما آرزوی باشگاه شدن داریم در مسایل فنی دخالت نمی کنم و بهتر است کادر فنی نظر بدهد. انتخاب بازیکنان در حالی شکل می گیرد که همه چیز در شأن باشگاه باشد. همه ما رفتنی هستیم. شما نباید اینجا باشید و باید در سالن باشگاه با من مصاحبه کنید.

 

رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: امیدوارم مسوولان با باشگاه های مردمی با سعه صدر رفتار کنند تا اهداف سازنده خود را عملی کنند.

 

وی درباره صحبت های کی روش علیه برانکو ادامه داد: هرکسی می تواند آزاد صحبت کند. اما هیچ روندی روی سیاست های باشگاه نخواهد داشت.

 

کاشانی همچنین خاطرنشان کرد: کی روش مربی بزرگی است و تجربیات زیادی دارد. باید کمیته فنی در کنار مربیان خارجی وجود داشته باشد. کی روش با فرهنگ خودش صحبت می کند ولی وقتی درون کمیته فنی قرار بگیرد کارش را در آن کمیته پیگیری می کند. فدراسیون فوتبال تمام نقطه نظراتش این است که اولویت با تیم ملی باشد. به بچه های ملی پوش گفتم محکم باشید. به آنها  گفتم خیلی کارها می توانید انجام دهید. هیچ مربی ای نمی تواند بازیکن خوب را کنار بگذارد یا خط بزند. بچه های پرسپولیس امروز این شایستگی را دارند که هر 11 نفر آنها در تیم ملی باشند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter