در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

گرشاسبی

کی روش حرفه ای تر رفتار کند

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی در بازی برابر یک تیم ته جدولی این همه هوادار به ورزشگاه می آید یعنی کار پرسپولیس درست است.
کی روش حرفه ای تر رفتار کند
شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۸ |
کد خبر : ۹۷۱۹ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب:  حمید رضا گرشاسبی درباره جلسه امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت:در نشست امروز درباره بدهی های گذشته که هرازچندگاهی گریبان باشگاه را می گیرد صحبت کردیم. اعضای هیات مدیره تلاش خود را می کنند تا این باشگاه پرطرفدار به موفقیت های لازم دست پیدا کنند. منتظر هستیم تا عزیزان و مسوولان ما جلو بیایند و کمتر حساب باشگاه مسدود شود.

 

وی در ادامه افزود: بیشتر در این حول وحوش و درباره بدهی هایی قبلی مالیاتی که اضطراری بود صحبت کردیم.سازمان امور مالیاتی هم پیگیر مطالباتش است. باید بازنگری مجدد شود. مسدود شدن حساب روند کاری را کند می کند.

 

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره ماجرای مانوئل ژوزه و شکایت وی از پرسپولیس به فیفا گفت: مسوولان حقوقی باشگاه پیگیر هستند تا این مشکل را حل کنند. انشاالله این اتفاق رخ خواهد داد.

 

وی درباره مصاحبه روز گذشته کارلوس کی روش علیه برانکو بیان داشت: انتظار ما این است تا  کی روش حرفه ای تر رفتار کند.

 

گرشاسبی درباره بازی روز گذشته پرسپولیس مقابل سایپا گفت:ما به عنوان هیات مدیره ابتدا بازی خوب و فنی را می پسندیم و سپس انتظار برد داریم. وقتی در بازی برابر یک تیم ته جدولی این همه هوادار به ورزشگاه می آید یعنی کار پرسپولیس درست است.

 

 عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس  افزود: با تمام بدهی هایی و مشکلاتی که داریم صدر جدول هستیم. همه مثل کوه پشت باشگاه هستیم. تیم نتیجه می گیرد و روحیه همه بالاست.

 

وی درباره مصاحبه تند کارلوس کی روش علیه برانکو ایوانکوویچ بیان داشت: به آقای برانکو گفتیم دیگر در این قضیه ورود نکند از فدراسیون هم خواستیم تا با آقای کی روش صحبت کنند تا به مسایلی غیر از تیم ملی نپردازند و ورود نکنند. با حضور سروش رفیعی 8 بازیکن در تیم ملی داریم و باید تعامل به وجود بیاید. اولویت تیم ملی است.

 

عضو هیات مدیره پرسپولیس درباره پول هنگفتی که به بازیکنان اوکراینی داده شده اما  از آنها استفاده نمی شود گفت: پول باشگاه پرسپولیس دولتی نیست و از اسپانسر بوده است. مطمئن باشید چیزی حرام نمی شود. به  جرات می گویم هزینه ما از خیلی از باشگاه ها کمتر است.

 

گرشاسبی درباره انتقاد پرسپولیسی ها به داوری در بازی روز گذشته با سایپا اظهار داشت:اصلا نگران مسایل داوری نیستیم با کادر فنی و مدیریت باشگاه هیچ نگرانی در این بابت وجود ندارد. انتظار دایم بچه ها در زمین کار را تمام کنند. باشگاه بزرگ باید عظمتش را در درون زمین نشان دهند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter