در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ترکاشوند

بازیکنی که اصلا در فهرست خرید ما نیست، در مصاحبه‌ها شرط و شروط می‌گذارد

مسوول نقل و انتقالات پرسپولیس گفت: بعضی بازیکنان فوتبال ایران، این روزها در حالی با نام پرسپولیس بازار گرمی می‌کنند و حتی در مصاحبه‌هایشان برای ما شرط و شروط می‌گذارند که اصلا در فهرست خرید باشگاه نبوده‌اند که بخواهیم به آنها پیشنهادی بدهیم.
بازیکنی که اصلا در فهرست خرید ما نیست، در مصاحبه‌ها شرط و شروط می‌گذارد
شنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۲۷ |
کد خبر : ۹۷۲۱ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : محمد علی ترکاشوند در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس، افزود: با اینکه بیشترین هجمه‌ها و حمله‌ها به سمت پرسپولیس است و بسیاری تلاش می‌کنند فشار را روی باشگاه زیاد کنند اما پرسپولیس با برنامه‌ریزی، کارها را پیش می‌برد و در حوزه نقل و انتقالات هم بدون سر و صدا در راستای تامین نیازهای تیم طبق نظر آقای ایوانکوویچ حرکت می‌کند.

 

وی درباره اظهار نظرهای بعضی بازیکنان فوتبال ایران درباره مذاکره با پرسپولیس و نگرانی‌های هواداران درباره تحقق این موارد ادامه داد: نمی‌دانیم بعضی از این مطالب بر چه اساسی منتشر می‌شود یا بعضی بازیکنان روی چه حسابی از این مساله سخن می‌گویند که پرسپولیس خواهان جذب آنها است. در حالی که نه تنها در فهرست ما قرار ندارند، بلکه حتی به آن فکر هم نشده است. عجیب‌تر اینکه گاهی در این مصاحبه‌ها شاهد هستیم برای پرسپولیس شرط و شروط هم می‌گذارند و بعد وقتی هیچ اتفاقی نمی‌افتد، هوادار فکر می‌کند باشگاه در تلاش خود ناکام بوده است، در حالی که موضوع از پایه درست نبوده است.

 

ترکاشوند خاطرنشان کرد: همیشه اینطور بوده است که بازیکنانی یا مدیر برنامه‌های آنها بخواهند با پیش کشیدن نام پرسپولیس، نام خود را بیشتر مطرح کنند، از باشگاه خود امتیاز بگیرند یا در نقل و انتقالات قدرت چانه زنی خود را بالا ببرند. طبیعی است که ما نمی‌توانیم نسبت به تک تک این موارد واکنش نشان بدهیم. چون از یک سوی انرژی ما را می‌گیرد و از سوی دیگر دست ما را رو می‌کند اما گاهی این مساله به قدری از حد می‌گذرد و تاکید روی یک یا چند نفر به قدری زیاد می‌شود که به خاطر هواداران خودمان و عدم بهره‌برداری نامناسب از نام پرسپولیس مجبور به واکنش می‌شویم. گاهی هم پیش می‌آید که یک نفر بازیکنی را به ما پیشنهاد می‌دهد که اصلا در برنامه جذب ما نیست، بعد می‌بینیم همه جا خبر پر شد که پرسپولیس با آن بازیکن مذاکره کرده است و تازه عنوان می‌شود آن بازیکن هم در حال فکر کردن است تا بهترین گزینه را انتخاب کند!

 

معاون اقتصادی و مسوول نقل و انتقالات پرسپولیس تصریح کرد: موارد از این دست بسیار هستند و درخواست ما این است که در وهله اول هواداران خیلی درگیر و دار این اخبار نباشند. چون ما اگر به دنبال بازیکنی باشیم و با او به توافق نهایی می‌رسیم که خبرش رسما اعلام می‌شود در حال حاضر هم پس از دو جذب خوبی که داشتیم، در حال کار روی دیگر گزینه‌های مورد نظر آقای برانکو هستیم و به امید خدا طی چند روز آینده باز هم، خبرهای خوبی برای هواداران خواهیم داشت.

 

ترکاشوند در پایان اظهار داشت: به عنوان یک نمونه برای اطلاع هواداران و رسانه‌ها باید بگویم هیچ یک از مواردی که در روزهای اخیر درباره پیشنهاد باشگاه پرسپولیس صحبت کرده‌اند، اصلا در فهرست خرید ما نبوده‌اند که بخواهیم پیشنهادی ارائه کرده باشیم. البته ما بنا را بر این می‌گذاریم که افرادی به این بازیکنان اطلاعات غلط داده‌اند و از همین جا به فوتبالیست‌های شاغل در فوتبال ایران می‌گوییم اقدامات پرسپولیس در نقل و انتقالات از مبادی رسمی و به شکل شفاف دنبال می‌شود.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter