در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ژوزه

سه روز تا جلسه سرنوشت ساز پرسپولیس در دادگاه عالی ورزش

جلسه سرنوشت ساز باشگاه پرسپولیس در دادگاه عالی ورزش (CAS) سه روز دیگر برگزار می شود تا وضعیت پرونده چهار مربی پرتغالی پیشین این باشگاه مشخص شود.
 سه روز تا جلسه سرنوشت ساز پرسپولیس در دادگاه عالی ورزش
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۷ |
کد خبر : ۹۷۳۰ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب :: باشگاه پرسپولیس بعد از محکومیت به پرداخت مطالبات «ژوزه مانوئل» سرمربی پیشین پرتغالی خود به همراه سه دستیارش از سوی فیفا، این پرونده را به دادگاه عالی ورزش (CAS) کشاند. این دادگاه سه روز دیگر (۲۹ دی ماه) برگزار خواهد شد. پرسپولیسی ها با طرح این شکایت در دادگاه کاس تلاش کردند تا آخرین امید خود را برای رهایی از پرداخت مطالبات سنگین به این مربیان زنده نگه دارند.

 

در صورتی که مستندات باشگاه پرسپولیس در دادگاه کاس قانع کننده نباشد، این باشگاه با احتساب جریمه های دیرکرد باید مبالغ زیادی به این مربیان پرتغالی پرداخت کند. در غیر اینصورت سرخپوشان با کسر امتیاز مواجه خواهند شد.

 

«فیلیپ ژوزه»، «لوییس پدرو مونته رو» و «اسکار فریه را» دستیاران ژوزه هستند که در روز ۲۹ دی ماه به صورت جداگانه جلسه رسیدگی به شکایتشان در دادگاه کاس برگزار می شود.

 

در روز برگزاری جلسه باشگاه پرسپولیس در سوئیس، باشگاه الزمالک مصر هم به خاطر شکایت از «الکسیس انوم» بازیکن کامرونی در دادگاه کاس درگیر است.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter