در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

آمار داوری

حق وردی به نفع آبی ها سوت می زند؟

چهار بازی که تورج حق وردی در دوفصل اخیر سوت زده و در آنها اشتباهات تاثیرگذاری انجام داده که به سود تیم دوم پایتخت بوده است:
حق وردی به نفع آبی ها سوت می زند؟
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۸ |
کد خبر : ۹۷۳۶ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب :  استقلال یک- پیکان صفر/ حق وردی گل دقیقه ۸۹ سعید دقیقی را مردود اعلام می کند و استقلال دقیقه ۵+۹۰ گل برتری اش را می زند. کارشناسان داوری متفق القول معتقد بودند هیچ خطایی روی طالب لو انجام نشده و گل پیکان صحیح بوده و به اشتباه مردود اعلام شده است.

 

♦️ استقلال یک- ذوب آهن یک/ گل استقلال دقیقه ۶۲ از روی نقطه پنالتی زده می شود. حق وردی معتقد است کاوه رضایی روی امید ابراهیمی خطا کرده است. تصاویر تلویزیونی نشان می دهد این دو نفر اصلا به هم برخورد نکرده اند و دیگر نیازی به کارشناسی داوری هم نیست.

 

♦️ استقلال خوزستان ۴- استقلال۴/حق وردی دقیقه ۵۰، خطای روی فخرالدینی را پنالتی اعلام می کند و استقلال گل سوم و مساوی را می زند. تصاویر تلویزیونی نشان می دهد محل انجام شدن خطا چند متری با محوطه جریمه فاصله دارد. استقلال دقیقه ۶۲ گل چهارمش را می زند ولی کارشناسان داوری بعد از بازی می گویند قبل از رسدین توپ به سجاد شهباززاده، بیک زاده روی دروازه بان استقلال خوزستان خطا کرده و این گل باید مردود اعلام می شد.

 

♦️ استقلال صفر- پرسپولیس یک/ دکتر سیار معتقد بود خطای دقیقه ۶۹ مگویان روی طارمی پنالتی بود که حق وردی آن را نادیده  گرفت. نوید مظفری اما اعلام کرد حق وردی هیچ اشتباهی نداشت.

 

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter