در مقابل

1396/09/15
سپیدرود

سپیدرود

پرسپولیس تهران

چهارشنبه 15 آذر 1396

ورزشگاه سردار جنگل رشت - 15:00

چقدر خوبیم ما

طوفان پرسپولیس فولاد را هم برد

پرسپولیس در دیدار هفته هفدهم مقابل فولاد خوزستان به برتری رسید تا فاصله خود را در صدر جدول با رقبایش بیشتر کند.
طوفان پرسپولیس فولاد را هم برد
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۰ |
کد خبر : ۹۷۶۹ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب: پرسپولیس در آخرین دیدار هفته هفدهم لیگ برتر قرار بود از ساعت 15 به مصاف فولاد خوزستان برود و در دیداری که با 22 دقیقه تأخیر در ورزشگاه غدیر اهواز آغاز شد با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید.

 

گل‌های این دیدار را عبدالله کرمی (2 - گل به خودی)، وحید امیری (12) و علی علیپور (48) وارد دروازه فولاد کردند. هر سه گل با ضربه سر به ثمر رسید تا بازیکنان پرسپولیس سه بار با سر، جشن گل بگیرند.

 

ترکیب فولاد خوزستان: وحید طالب‌لو، عبدالله کرمی، حمید بوحمدان، احمد عبدالله‌زاده، سروش سعیدی، ایوب والی، سینا مریدی، ماتیاس چاگو، عبدالله ناصری، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری.

 

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی.

 

نیمه اول

دقیقه 2: اوت دستی برای پرسپولیسی‌ها بلند به محوطه جریمه فرستاده شد که مهدی طارمی و عبدالله کرمی باهم روی هوا پریدند که مدافع فولاد در شرایطی که می‌خواست توپ را دفع کند دروازه خودی را باز کرد.

 

دقیقه 3: ساسان انصاری قصد داشت با ضربه‌ای چیپ دروازه بیرانوند را باز کند که توپ او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

دقیقه 5: ارسال فولادی‌ها روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر کرمی همراه بود که توپ از بالای دروازه راهی اوت شد.

 

دقیقه 12: محسن مسلمان از سمت راست محوطه جریمه فولاد توپی را روی دروازه ارسال کرد که وحید امیری با ضربه سر گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

 

دقیقه 14: محمد انصاری از داور بازی کارت زرد دریافت کرد.

 

دقیقه 14: پرسپولیسی‌ها قصد داشتند گل سوم را هم به ثمر برسانند که در فعل و انفعالات محوطه جریمه توپ به مدافع فولاد برخورد کرد و برگشت داده شد. بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند که توپ به دست بازیکن فولاد خورده و باید پنالتی گرفته شود.

 

دقیقه 20: ساسان انصاری بار دیگر موقعیت داشت تا برای فولاد گلزنی کند، اما شوت او به سمت دروازه پرسپولیس برگشت داده شد تا خطری روی دروازه ایجاد نشود.

 

دقیقه 27: حسین ماهینی از پرسپولیس با کارت زرد داور جریمه شد.

 

دقیقه 30: ساسان انصاری در محوطه جریمه پرسپولیس توسط انصاری متوقف شد که اعتقاد داشت خطای پنالتی روی او صورت گرفته است. به همین دلیل به شدت به داور اعتراض کرد که کارت زرد گرفت.

 

دقیقه 32: ارسال دقیق سروش رفیعی روی نقطه پنالتی برای مهدی طارمی با ضربه قیچی برگردان این بازیکن همراه بود که توپ به تیر افقی دروازه فولاد خورد و به بیرون رفت.

 

دقیقه 44: شوت رفیعی به سمت دروازه فولاد را طالب‌لو دفع کرد تا گل سوم پرسپولیس به ثمر نرسد.

 

نیمه دوم

دقیقه 46: ماتیاس چاگو از بازی خارج شد و محمود مطلق‌زاده جای او را در ترکیب فولاد گرفت.

 

دقیقه 46: محسن مسلمان در محوطه جریمه شوت سنگینی به سمت دروازه فولاد زد که وحید طالب‌لو توپ را مهار کرد.

 

دقیقه 48: ارسال روی دروازه فولاد را مهدی طارمی با ضربه سر به دهانه دروازه فرستاد که علی علیپور موفق شد گل سوم پرسپولیس را به ثمر برساند.

 

دقیقه 51: ارنست ان‌فور جانشین احمد عبدالله‌زاده در ترکیب فولاد شد.

 

دقیقه 56: مهدی طارمی با وحید طالب‌لو تک به تک شد و می‌توانست گل سوم را به ثمر برساند. تعلل او باعث شد عبدالله کرمی از پشت توپ او را بزند که پرسپولیسی‌ها در این صحنه معتقد به خطای پنالتی بودند، اما داور دستور به ادامه مسابقه داد.

 

دقیقه 60: ساسان انصاری بار دیگر برای باز کردن دروازه پرسپولیس اقدام کرد که شوت او را بیرانوند دفع و سپس سیدجلال حسینی از منطقه خطر دور کرد.

 

دقیقه 66: سروش رفیعی در محوطه جریمه فولاد اقدام به شوتزنی به سمت دروازه فولاد کرد که توپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 69: محسن مسلمان از پشت محوطه جریمه شوت سنگینی به سمت دروازه زد که طالب‌لو در دو مرحله توپ را مهار کرد.

 

دقیقه 70: مهدی طارمی پس از یک و دو با وحید امیری صاحب توپ شد و موفق شد این موقعیت را تبدیل به گل کند، اما داور آفساید امیری را گرفت.

 

دقیقه 70: بهرام رشید فرخی جانشین عبدالله ناصری در ترکیب فولاد شد.

 

دقیقه 71: محسن مسلمان از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

 

دقیقه 75: سامان نریمان‌جهان جانشین سروش رفیعی در ترکیب پرسپولیس شد.

 

دقیقه 82: پاس قوس‌دار محسن مسلمان پشت مدافعان فولاد به طارمی رسید که این بازیکن نتوانست کنترل خوبی داشته باشد تا وحید طالب‌لو توپ را در اختیار بگیرد.

 

دقیقه 87: ارسال روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر ساسان انصاری همراه شد که علیرضا بیرانوند در آستانه باز شدن دروازه‌اش توپ را برگشت داد.

 

دقیقه 88: پریمیوف جای مهدی طارمی را در ترکیب پرسپولیس گرفت.

 

دقیقه 90: طاهرخانی در ترکیب پرسپولیس جانشین محسن مسلمان شد.

 

  پرسپولیس با این پیروزی 38 امتیازی شد و در رتبه نخست جدول فاصله خود را با تراکتورسازی رده دومی به چهار امتیاز رساند. جدول کامل لیگ برتر را اینجا می‌توانید ببینید.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter