در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ژوزه

دادگاه سرنوشت ساز پرسپولیس در سوئیس برگزار شد / یک ماه تا صدور حکم

جلسه نمایندگان باشگاه پرسپولیس با وکلای مانوئل ژوزه و دادگاه cas در لوزان سوئیس برگزار شد.
دادگاه سرنوشت ساز پرسپولیس در سوئیس برگزار شد / یک ماه تا صدور حکم
جمعه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۱۰ |
کد خبر : ۹۷۹۲ |
اخبار پرسپولیس

پرسپوليس كلاب :  درپی اعلام حکم قطعی فیفا بعد از دو سال و محکومیت باشگاه پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و ۵۵۰ هزار یورو بابت مطالبات مانوئل ژوزه سرمربی اسبق پرتغالی پرسپولیس و دستیارانش علی اکبر طاهری از وکلای حقوقی خود درخواست کرد به این حکم اعتراض کرده و خواهان رسیدگی به آن در دادگاه عالی ورزش شوند.

 

این دادگاه با دریافت مبلغی حاضر به رسیدگی به این پرونده قطور شد. دادگاه cas معمولا در شرایط خاصی حاضر به رسیدگی پرونده هایی که در فیفا احکام قطعی گرفته می شود و در ازای بررسی آن درصدی از مبلغ حکم صادر شده را به عنوان حق داوری دریافت می کند.

 

جلسه رسیدگی به این پرونده قطور روز چهارشنبه هفته جاری در لوزان سوئیس و در دادگاه cas برگزار شد و سه نماینده باشگاه پرسپولیس رو در روی قاضی پرونده و وکلای مانوئل ژوزه قرار گرفتند.

 

پیش از این باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت رویانیان از وکلای هلندی و فرانسوی به عنوان مشاور استفاده کرده و لایحه دفاعیه خود را به فیفا ارائه کرده بود.

 

تغییرات مدیریتی در پرسپولیس باعث شد این پرونده به طور جدی پیگیری نشده و کار به محکومیت باشگاه بکشد.

 

مسئولان دادگاه cas به نمایندگان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده اند تا یک ماه دیگر رای این پرونده یک میلیون و ۵۵۰ هزار یورویی صادر خواهد شد و اگر زمان رسیدگی طولانی تر شود نهایتا تا دو ماه دیگر حکم نهایی صادر می شود.

 

این پرونده یک پرونده سرنوشت ساز برای باشگاه پرسپولیس تلقی می شود چراکه اگر پرسپولیسی ها محکوم شوند جرایم جدیدی نیز به حکم قبلی اضافه خواهد شد.

 

باشگاه پرسپولیس امیدوار است که بتواند این حکم با رای cas تعدیل شده و میزان پرداختی باشگاه پرسپولیس به ژوزه و سه دستیارش کاهش پیدا کند یا این که ژوزه و دستیارانش محکوم شوند.

 

مدیران قبلی پرسپولیس مدعی هستند نه تنها ژوزه را اخراج نکرده اند بلکه این مربی از دستور آنها برای حضور در تمرینات سرپیچی کرده است.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter