در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

سازمان لیگ

سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ تراکتورسازی را می‌دهد/ همه چیز برای شما و پرسپولیس برابر است

سازمان لیگ فوتبال قصد دارد به صورت کتبی پاسخ اظهارات سرمربی تراکتورسازی را بدهد.
سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ تراکتورسازی را می‌دهد/ همه چیز برای شما و پرسپولیس برابر است
دوشنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۱۲:۲۶ |
کد خبر : ۹۸۱۳ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : امیر قلعه‌نویی در پایان دیدار پیکان و تراکتورسازی در نشست خبری سازمان لیگ را به بی عدالتی متهم کرد و گفت: «باید گله خود را به گوش مسئولان سازمان لیگ برسانم. کجای دنیا عدالت اینگونه است که ما همیشه از رقیب‌مان زودتر به میدان برویم. اگر دوستان می‌خواهند عدالت را اجرا کنند پرسپولیس هم باید در چند دیدار قبل از ما به میدان برود و هر وقت که دو تیم به شرایط یکسان رسیدند دیدارهای‌مان همزمان برگزار شود».

 

در این خصوص باشگاه تراکتورسازی نامه‌ای را به سازمان لیگ نوشته و خواستار برگزاری بازی‌های همزمان دو تیم شده که قرار است مسئولان سازمان لیگ به صورت کتبی پاسخ نامه این باشگاه و اظهارات سرمربی استقلال را بدهند.

 

با این حال پاسخ سازمان لیگ به تراکتورسازی روشن کردن برنامه مسابقات تا پایان فصل است که یکی از مسئولان سازمان لیگ در این خصوص گفت: طبق گفته این مقام مسئول تا پایان لیگ برتر شانزدهم 12 هفته باقی مانده و از این 12 هفته طبق قانون سه هفته پایانی به صورت همزمان برگزار خواهد شد و دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی یک دیدار رو در رو دارند. از هشت هفته باقی مانده چهار دیدار پرسپولیس زودتر بازی می‌کند و چهار هفته هم تراکتورسازی زودتر از رقیبش در صدر جدول به میدان خواهد رفت. بنابراین تا پایان لیگ شرایط برابر است.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter