در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو

نمی‌بردیم امتیاز فولاد بی‌ارزش می‌‎شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید که پرسپولیس برابر گسترش فولاد که تیمی سختکوش بود به پیروزی رسید.
نمی‌بردیم امتیاز فولاد بی‌ارزش می‌‎شد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۱ |
کد خبر : ۹۸۳۰ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب :  برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با حضور در نشست خبری بعد از بازی با گسترش فولاد درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

تیم سختکوشی را شکست دادیم

طبیعی بود که اگر این بازی را نمی‌بردیم، امتیازاتی که از فولاد گرفتیم ارزشی نداشت. از برد امروز خوشحالم. به بازیکنانم به خاطر اراده‌ای که داشتند تبریک می‌گویم. این بازی، بازی خاصی بود که به تمرکز، صبوری و سماجت زیاد بازیکنان نیاز داشت. ما توانستیم در نیمه دوم سطح بازی‌مان را ارتقا ببخشیم. ما مقابل تیم سخت‌کوش گسترش فولاد پیروز شدیم.

مستحق برد بودیم

بعد از برد هم رضایت هواداران را به همراه داشتیم و هم بازیکنان. بازیکنانم مستحق این پیروزی بودند. گسترش فولاد نیز تلاش خود را کرد و حملات خطرناکی روی دروازه ما داشت. آن‌ها دفاع خوب و سازماندهی شده‌ای را داشتند اما باور برد این قدرت را به ما داد که بتوانیم در این دیدار پیروز شویم و ما توانستیم با یک حرکت زیبا و گل زیبای بسیار زیبای طارمی به هدف‌مان برسیم.

 

بازی سختی در قم در انتظار ماست

آنچه به طور خاص رضایت ما را در بر داشته آن است که بازیکنانم با توجه به تراکم بازی‌ها، سطح بازی خود، نیرو و قدرت‌شان را حفظ کردند. حریف هم به سختی دنبال ما بود. به بازیکنانم تبریک می‌گویم. بازی سختی در قم در انتظارمان است اما چه کنیم که برنامه بازی‌ها این گونه است که به زودی باید به مصاف حریف‌مان برویم.

 

کارت زردها ما را عصبانی کرد

من نمی‌توانم صحنه‌ها را تفسیر کنم اما به نظرم مشکوک بودند. اگر کارشناسان تایید کردند که آن دو صحنه پنالتی بود، قطعا همین طور است. همچنین کارت زردهایی که امروز به ما داده شد، اشتباه بود و باعث ایجاد عصبانیت در بازیکنانم شد، در صورتی که لازم نیست در چنین بازی‌های حساسی بازیکنانم عصبی شوند. در درگیری که بین بازیکنان ما و آن‌ها شد به جای اینکه به آن‌ها کارت دهد دو کارت زرد به ما نشان داد که دلیلش را نمی‌دانم. همان طور که شما خبرنگاران می‌گویید داوری‌ها این حس را به ما می‌دهد که شاید اراده‌ای در کار است.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter