در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

برانکو

وقتی داور پنالتی نمی‌گیرد باید به او بگوییم ببخشید که پنالتی ما را نگرفتی؟/هر روز نگران‌تر می‌شوم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گسترش فولاد خیلی تقویت شده است. آنها در ابتدای فصل خوب نبودند چرا که تغییرات زیادی داشتند. بار دیگر به کل تیم تبریک می‌گویم.
وقتی داور پنالتی نمی‌گیرد باید به او بگوییم ببخشید که پنالتی ما را نگرفتی؟/هر روز نگران‌تر می‌شوم
سه شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۶ |
کد خبر : ۹۸۴۷ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب :  برانکو در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت: لذت بردم از عملکرد بازیکنان به خودشان ایمان داشتند. در نیمه دوم که سخت‌تر از نیمه اول بود با تمام وجود بازی کردند و با استحقاق به پیروزی رسیدند. به این مسابقه به عنوان یکی از سخت‌ترین مسابقه نگاه می‌کردیم. گسترش فولاد خیلی تقویت شده است. آنها در ابتدای فصل خوب نبودند چرا که تغییرات زیادی داشتند. بار دیگر به کل تیم تبریک می‌گویم.

 

وی در مورد دیدار پرسپولیس مقابل صبای قم عنوان کرد: بازی بسیار سختی مقابل صبا داریم و این دیدار برای ما بسیار مهم است. در این بازی محسن ربیع‌خواه، فرشاد احمدزاده، سیدجلال حسینی و مهدی طارمی را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداریم و این مسئله کارمان را سخت می‌کند. باید تلاش کنیم تا در این دیدار هم نتیجه خوبی بگیریم.

 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسید برخی بازیکنان تیمش به دنبال محرومیت از دیدار مقابل صبا بودند و کاری می‌کردند که با کارت زرد روبه‌رو شوند، تصریح کرد: این مسئله را از خودشان بپرسید. بنده چنین حسی نداشتم. وقتی 2 پنالتی ما را نمی‌گیرند، طبیعی است که بازیکن عصبی شود. مگر 2 پنالتی اتفاق نیفتاد؟ چرا داور اعلام خطا نکرد؟ طبیعی است که در این شرایط، بازیکن عصبی شود. آیا بازیکن گسترش فولاد باید اخراج می‌شد یا نه؟ چرا خالد شفیعی در مسابقه تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان از زمین اخراج نشد؟ حرکت او 3 اخراج داشت. وقتی اشتباهات اینقدر زیاد است نمی‌شود گفت این مسائل اتفاقی است.

 

برانکو در پاسخ به این سوال که بازیکنان پرسپولیس در دیدارهای دوستانه هم به داور اعتراض می‌کنند، تصریح کرد: اگر یک نفر حق شما را به طور مرتب پایمال کند ساکت می‌ایستید و به او نگاه می‌کنید؟ نباید نگاه فردی داشته باشیم و باید به کل مسابقه نگاه کنیم. 2 پنالتی ما گرفته نشده و داور دائم به ضرر پرسپولیس تصمیم می‌گیرد. طبیعی است که بازیکنان در این شرایط ناراحت و عصبی شوند. من هم این موضوع را درک می‌کنم. سعی می‌کنم جو تیم آرام شود اما وقتی داور پنالتی‌های ما را نمی‌گیرد، باید به او بگوییم که ما را ببخشید که برای ما پنالتی نگرفتی؟

 

وی درباره اینکه در بازی با فولاد خوزستان یک پنالتی برای شما گرفته نشد و در بازی با گسترش فولاد نیز بازیکن این تیم گفته دو کارت زرد گرفته اما داور توجهی نکرده، خاطرنشان کرد: من هر روز نگران‌تر می‌شوم. حالا منتظر هستیم ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد و باشگاه چه واکنشی نشان می دهد.

برانکو همچنین درباره وضعیت بازیکن عراقی عنوان کرد: این موضوع در دست اقدام است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه استقلال به دلیل مشکلات مالی نتوانست از بازیکنانش استفاده شده برنامه شما برای اینکه چنین مشکلی برای پرسپولیس ایجاد نشود چیست، گفت: این اتفاق ممکن است حتی برای رئال و بارسلونا هم رخ دهد. سعی می کنیم باشگاه ثبات مالی داشته باشد.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter