در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تمرین امروز

شاگردان برانکو مقابله با بازی دفاعی را مرور کردند/طارمی پنالتی‌زن شد

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز چهارشنبه از ساعت 11 آغاز شد و سرخپوشان در کنار برنامه‌های بازی خود، مقابله با بازی بسته حریفان را هم مرور کردند.
شاگردان برانکو مقابله با بازی دفاعی را مرور کردند/طارمی پنالتی‌زن شد
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۱ |
کد خبر : ۹۸۵۵ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب :  سرخپوشان تمرین امروز خود را از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. بخش اول تمرین در سالن بدنسازی بود و پس از آن بازیکنان در زمین حاضر شدند و کار را با پاسکاری آغاز کردند، در حالی که دروازه‌بان‌ها تمرینات سنگین خود را جداگانه انجام دادند.

 

در مرحله بعدی تمرین، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه باید حفظ توپ کرده و منطقه بازی را عوض می‌کرد و گروه دیگر، پرس سنگین را انجام می‌داد. با تغییر مالکیت توپ، وظایف دو گروه جابجا می‌شد.

 

ایوانکوویچ در مرحله بعدی تمرین، ضربات شروع مجدد را در برنامه شاگردان خود قرار داد.

 

تعدادی از سرخپوشان در پایان این بخش از تمرین به کار روی ضربات کاشته پرداختند. علی علیپور، سیدجلال حسینی، محسن مسلمان، سروش رفیعی و رامین رضائیان جزو نفراتی بودند که در این بازی حاضر بودند. مهدی طارمی هم تمرینات پنالتی را انجام داد.

 

این تمرین مهاجم سرخپوشان، با توجه به اشتبات داوری در سه بازی اخیر، جالب بود. در این سه بازی، مدافعان تیم‌های حریف روی این بازیکن مرتکب چهار خطای پنالتی شدند که شاید از پس مهار او بر آیند اما داوران این پنالتی‌ها را که کارشناسان بر آن صحه گذاشته‌اند را اعلام نکردند.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter