در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تاج

کمک جنجال‌ساز فدراسیون تاج به آبی‌ها / پرسپولیس، تراکتور و بقیه سکوت می‌کنند؟

ستقلالی‌ها کلی گشتند و توانستند راهی برای دور زدن محرومیت فیفا پیدا کنند. بی دلیل نیست که می گویند:«هنر نزد ایرانیان است و بس!» این اصلا حرف عجیبی نیست.
کمک جنجال‌ساز فدراسیون تاج به آبی‌ها / پرسپولیس، تراکتور و بقیه سکوت می‌کنند؟
جمعه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۷:۲۱ |
کد خبر : ۹۸۷۶ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : استقلال را فیفا از نقل و انتقالات زمستانی به دلیل تخلف از قوانینش محروم کرده است و این یعنی تا زمان پایان نقل و انتقالات نباید بتوانند بازیکن بخرند اما خب این قرار نیست باعث شود که استقلال بازیکنی نگیرد. رفتند گشتند و برایش یک راهکار پیدا کردند که در عرض دو هفته کل برنامه های فیفا را هوا کنند. محمودزاده، عضو سازمان لیگ راهکار افتخاری برای فرار از محرومیت و استفاده استقلال از بازیکنان موردنظرش را اعلام کرده است. اینکه آنها بازیکن آزاد می گیرند. در نیم فصل اول بازیکن آزاد نگرفتند و حالا می توانند سه بازیکن آزاد بگیرند. یعنی هم روزبه چشمی بازیکن آزاد است. هم آندو و هم جباروف و هم حتی سجاد شهباززاده. البته آبی ها طبق گفته محمودزاده می توانند سه بازیکن را بعد از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی بگیرند.

 

استقلالی ها برای گرفتن جباروف نیاز به صدور آی تی سی او و ورودش به لیست لیگ قهرمانان دارند. حتما توان حل مشکلش را دارند. اگر هم نشد، جریمه اش را می دهند! نشد هم سابقه اش را که دارند، مثل آن بار که مشخص نشد لیست شان را به کجا دادند که استقلال را از لیگ قهرمانان کنار گذاشتند!

 

همین حالا هم هواداران پرسپولیس و تیم های دیگر فدراسیون فوتبال، تاج را متهم می کنند به حمایت از استقلال برای بخشش محرومیتش و اگر این راهکار قبل از لغو محرومیت فیفا برای آنها لحاظ شود، باید دید فشارها به کدام سمت می رود و البته مهمتر این است که آیا فیفا در صورت استفاده از چنین راهکاری و شکایت رقبای آسیایی، حق را به تیم آبی پوش تهرانی می دهد و فدراسیون فوتبال در آن صورت مسئولیت عواقب ماجرا را بر عهده خواهد گرفت؟ منصوریان هم امروز در کنفرانس مطبوعاتی اش گفته فدراسیون به آنها گفته از نمایندگان ایران در آسیا با برخی کمک ها حمایت می کند. چه کمکی و چه تبصره ای؟ کسی نمی داند.

 

این ها نکاتی است که باید به صورت حقوقی استعلام شوند و عواقب آن بررسی شود. همین حالا تیم الاتحاد عربستان به دلیل سهل انگاری یک سالی است که تاوان می دهد.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • فعلا اهمیتی نداره چون پرسپولیس نیاز به آرامش داره.بعدا اگر سر پرونده ژوزه کمک نکردن.پول توزیو و نکونامم کفاشیان داد فقط این نیست که من نمیدونم این سهم جام جهانیه اینا کی تموم میشه؟!

    شنبه 09 بهمن 1395 - حدود 1 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter