در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بهروان

تراکتورسازی چه مدرکی برای مهندسی نتایج به سود پرسپولیس دارد؟ / از کجا می دانستیم کدام تیم مدعی است

مشاور سازمان لیگ گفت:سالها داوری کردم و می دانم که داوران نیز اشتباه می کنند.
تراکتورسازی چه مدرکی برای مهندسی نتایج به سود پرسپولیس دارد؟ / از کجا می دانستیم کدام تیم مدعی است
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۳۹ |
کد خبر : ۹۹۰۰ |
اخبار پرسپولیس

پرسپولیس کلاب : غلامرضا بهروان در رابطه با نامه مدیرعامل تراکتورسازی به وزیر ورزش علیه برنامه ریزی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: وقتی که ما ابتدای سال برای لیگ برنامه ریزی می کردیم، نمی دانستیم که کدام تیم ها رقیب یکدیگر برای قهرمانی هستند. مشخص نبود که چه تیم هایی مدعی می شوند و ما نمی توانستیم با ارزیابی خودمان روی 2 تیم خاص برنامه ریزی کنیم. چه کسی می توانست تضمین بدهد که رقابت فقط بین تراکتورسازی و پرسپولیس است؟

 

وی افزود: دوستان هم از 12 هفته مانده به پایان رقابت ها این موضوع را مطرح کردند و گفتند که بازی های ما چرا باید زودتر از پرسپولیس انجام شود. ما هم گفتیم 4 هفته پرسپولیس زودتر بازی می کند، 4 هفته شما و 4 هفته دیگر هم بازی ها همزمان است. درست نیست که دوستان در باشگاه تراکتورسازی در چنین فضایی بروند و بخواهند چنین صحبت هایی را مطرح کنند.

 

مشاور سازمان لیگ تصریح کرد: آیا به نظر شما با توجه به حضور پرسپولیس در جام باشگاههای آسیا می شود برنامه را تغییر داد یا خیر؟ نمی دانم دقیقا خواسته تراکتورسازی چیست اما آنها کلی گویی می کنند. بهتر است که شفاف خواسته خود را بیان کنند.

 

بهروان در ادامه بیان داشت: بحث های دیگر مربوط به داوری است. شاید خود ما هم نسبت به داوری نقد داشته باشیم اما آنها هم دلایلی برای خودشان دارند. اینطوری نیست که داوری تعمدی بخواهد به نفع تیمی سوت بزند. شخصا سالها داوری کردم و می دانم که داوران نیز اشتباه می کنند.

 

وی در پایان افزود: آیا این مسائل نشان می دهد که نتایج مهندسی شده و به نفع پرسپولیس است؟! دست های پشت پرده جمله ای است که ممکن است هر کسی آن را مطرح کند اما اثبات آن تا به حال برای کسی ممکن نبوده است

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter