در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پیام تبریک

تبریک باشگاه پرسپولیس به مناسبت حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در پیامی ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای نظام مقدس جمهورى اسلامى ایران، حضور پر شور مردم عزيز كشورمان در پاى صندوق‌هاى رأى اعم از رياست جمهورى و شوراهاى شهر و روستا كه بى‌شك در سايه هدايت‌هاى بى‌بديل مقام معظم رهبرى صورت پذيرفت، تقدیر کرد و آن را تبریک گفت.
تبریک باشگاه پرسپولیس به مناسبت حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رأی
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۴ |
کد خبر : ۱۰۳۹۳ |
اخبار باشگاه

پرسپولیس کلاب: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در این پیام آمده است؛ ملت بزرگ، قدرشناس و فهیم کشورمان با حضور چشمگیر خود پیامی بزرگ و قاطع را به تمام دنیا فرستادند و صفحه‌ای درخشان در کتاب تاریخ ایران رقم زدند.

 

پیامی که در آن فارغ از هر نظری که نسبت به کاندیداهای محترم وجود داشت عقیده‌ای خدشه‌ناپذیر به نظام جمهوری اسلامی ایران به نمایش در آمد و به اثبات رساند که این مردم با تمام قوایی که دارند، برخلاف ادعاهای نادرستی که در گوشه و کنار دنیا مطرح می‌شود، پشت سر نظام و مسوولان خود ایستاده‌اند و به هیچ قدرتی اجازه نخواهند داد که گوشه چشمی به ایران عزیز و نظام گرانقدر آن داشته باشند.

 

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به سهم خود از مردم غیرتمند ایران بابت این استقبال بی‌نظیر از مسوولیت خود و فرمایشات گوهر بار رهبر عزیزمان‌، تقدیر و تشکر نموده و این پیروزی فراگیر را به تمام ملت ایران تبریک می‌گوید. این موفقیت را به جناب آقای دکتر حسن روحانی  رييس جمهور محترم دولت که با آرای قاطع این مردم عزیز، بار ديگر به عنوان رياست جمهوري ايران برگزيده شدند، تبریک عرض می‌کنیم. از خداوند متعال نیز می‌خواهیم با تدبير رییس جمهور محترم و كارآمدى وزرای محترم دولت دوازدهم، در کنار همت و همبستگی ملت شریف کشورمان، روز به روز شاهد ایرانی پرامیدتر و مقتدرتر باشیم.

برچسب ها :

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter