در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

سفیر آلمان در ایران

طرفدار بایرن هستم، خواستم با پر طرفدار ترین تیم ایران بیشتر آشنا بشوم

سفیر آلمان در ایران امروز سه شنبه در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد و با مدیر عامل باشگاه دیدار و گفتگوی صمیمانه داشت.
طرفدار بایرن هستم، خواستم با پر طرفدار ترین تیم ایران بیشتر آشنا بشوم
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۰ |
کد خبر : ۱۰۶۲۸ |
اخبار باشگاه

پرسپولیس کلاب: مایکل کلور برشتولد بعد از ظهر امروز با حضور در باشگاه میهمان علی اکبر طاهری بود و دو طرف گفتگویی صمیمانه درباره مسایل فوتبال داشتند.

سفیر آلمان با اعلام اینکه طرفدار بایرن مونیخ است و مسایل فوتبال را دنبال می کند باشگاه پرسپولیس را با توجه به افتخارات و هوادارن پرشمار آن برای خود جالب توجه خواند.


وی در گفتگو با مدیرعامل پرسپولیس، گفت: با توجه به اینکه ۷ ماه است سفیر شده ام علاقمند بودم با فوتبال ایران بیشتر آشنا بشوم. من خودم طرفدار بایرن مونیخ هستم و بازیکنان ایرانی توانستند خودشان را تا سطح بازی در بایرن بالا بکشند. می دانم که پرسپولیس پرطرفدارترین تیم ایران است و می خواستم از نزدیک با این باشگاه و فوتبال ایران آشنا شوم. من همچنین امیدوارم بتوانیم زمینه های همکاری را به وجود بیاوریم.


علی اکبر طاهری نیز در جریان این ملاقات با ابراز خوشحالی از حضور سفیر ایران در باشگاه اظهار داشت: بازیکنان پرسپولیس از لژیونر های موفق فوتبال ایران در آلمان بوده اند که در بایرن مونیخ نیز بازی کردند. همچنین دو باشگاه سابقه بازی برابر یکدیگر را دارند. با توجه به پتانسیل بازیکنان ایرانی و همچنین اردوهای مختلفی که برگزار می کنیم قطعا فضای خوبی برای همکاری ها وجود دارد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter