در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پرسپولیس

برنامه سفر پرسپولیس به امارات اعلام شد

مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده برای بازی با الاهلی عربستان ، ما چهار شب و پنج روز در امارات خواهیم بود و اقامت ما در ابوظبی محدود به شب قبل از بازی خواهد بود.
برنامه سفر پرسپولیس به امارات اعلام شد
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۲۱:۳۲ |
کد خبر : ۱۰۸۷۱ |
اخبار باشگاه

پرسپولیس کلاب :پندار خمارلو  اظهار داشت: با توجه به فاصله نزدیک دبی وابوظبی برنامه ریزی سفر به این شکل شد که تیم صبح دوشنبه بعدا صبحانه با اتوبوس راهی ابوظبی ودر هتل گرند میلینیوم مستقر خواهد شد. کنفرانس خبری و نشست هماهنگی پیش از این بازی نیز در همین هتل انجام می شود که منتظر اعلام زمان های آنها و ساعت تمرین در زمین اصلی ورزشگاه بن زاید از سوی کنفدراسیون هستیم.
وی ادامه داد: زمان پرواز تیم از تهران به مقصد دبی ، ساعت ۱۱:۴۵ دقیقه روز شنبه ، ۱۸ شهریور خواهد بود. در دبی در باشگاه ایرانیان مستقر خواهیم شد طی روزهای شنبه و یک شنبه دوتمرین از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه در زمین چمن همین مجموعه داریم. روز دوشنبه هم به ابوظبی می رویم و بعد از بازی ، همان سه شنبه شب به دبی برمی گردیم. پرواز برگشت به تهران نیز برای ساعت ۲۱ چهارشنبه به وقت محلی تهیه شده است.
مدیر روابط عمومی پرسپولیس درباره بلیت های این مسابقه خاطر نشان کرد: قیمت بلیت ها هنوز به شکل رسمی به ما اعلام نشده است ولی بررسی هایی داشتیم . خود بلیت فروشی هم مثل بازی های قبلی، به شکل حضوری در روز بازی در همان شهر برگزاری مسابقه انجام خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter