در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مصاحبه با طاهری

کشورها برای میزبانی از پرسپولیس همکاری نمی کنند / بازتاب بازی در کشور ثالث

مدیر عامل پرسپولیس گفت: در شرایط بدی قرار گرفته‌ایم، هزینه‌های جاری را به مشکلات گذشته اختصاص داده‌ایم و پرسپولیس به عنوان نماینده و نماد فوتبال ایران به حمایت نیاز دارد.
کشورها برای میزبانی از پرسپولیس همکاری نمی کنند / بازتاب بازی در کشور ثالث
جمعه | ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۷ |
کد خبر : ۱۱۰۲۰ |
اخبار باشگاه

پرسپولیس کلاب: علی اکبر طاهری در گفتگویی اظهار داشت: درباره میزبانی در لیگ قهرمانان در کشور ثالث مسایل فنی و تکنیکی وجود دارد که از موضوع ملیت کشور مقصد مهمتر است.

وی ادامه داد: بعضی از کشورها در نزدیکی ما آسیایی نیستند. بعضی کشور ها از همسایه های شمالی امکانات لازم را ندارند. بعضی با وجود تلاش های فدراسیون اعلام آمادگی نکردند. ممکن است بعضی از آن ها اصلا با همین عربستان مناسبات داشته باشند. مساله رفت و آمد هم خیلی مهم است. اگر قرار باشد تیم خسته بشود اصلا انتخاب خوبی نخواهد بود. ما در مرحله اول حتی مالزی را بررسی کردیم ولی رفت و آمد طولانی اصلا مناسب تیم نبود.

طاهری افزود: مراحل قبل را در نظر بگیرید که یک روز بعد از بازی در مسقط تیم را به باشگاه ایرانیان دبی بردیم. این شرایط از نظر فنی برای تیم عالی بود. ما در همین ابوظبی که میهمان بودیم کمتر از الاهلی تماشاگر نداشتیم. به نظر من الان به جای اینکه درباره ناکامی دیپلماسی فوتبال و رفتن بازی به کشور ثالث بحث کنیم باید ببینیم الان چه می توان کرد؟ دیدیم که در نهایت تخلف کنفدراسیون معلوم شد و عربستانی ها هم باید به ما غرامت بدهند. حالا زمانی است که از اسپانسرها بخواهیم نه از پرسپولیس بلکه از مردم ایران حمایت کنند و شرایط حضور آن ها را در این بازی ها فراهم کنند. ما به عنوان نماینده ایران بازی حساسی داریم و فرصتی هم برای جبران نیست در حالیکه پول پرچم هوادار را هم باید تامین کنیم. اسپانسر ها حداقل می توانند در این زمینه ها کمک کنند.

مدیر عامل پرسپولیس درباره موضوع ژوزه و دستیارانش خاطر نشان کرد: قبل از هر چیز باید بگویم همان ۴۰۰ میلیون هواداران برای ما خیلی با ارزش بود. شما باید ببینید بعضی از این هواداران چگونه کمک مالی را جور می کنند.

وی تصریح کرد: ما پرونده های دیگری با هزینه های سنگین داریم و فقط برای این مورد باید ۸ میلیارد تومان پرداخت کنیم. الان پول دستیاران را با توجه به ملاحظات امنیتی مرحله به مرحله پرداخت کرده ایم. من هیچ گاه در هیچ جایی علاقه نداشتم درباره رفتارهای مدیریتی نفرات قبل از خودم صحبت کنم ولی واقعیت این است که الان من با آسیب بزرگی مواجه شده ایم و مجبوریم تمام منابع جاری خودمان را به این امر اختصاص بدهیم و حالا باید برای بسیاری مسایل دیگر مثل حقوق بچه ها فکری کنم. طبیعی است که این پرسپولیس و هواداران به حمایت برای حل این مشکلات نیاز دارند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter