در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

اختصاصی / اتفاقات پیرامون سرخابی

تحلیل اتفاقات پیرامون تیم‌های سرخابی پایتخت

طارمی از پرسپولیس و قائدی از استقلال محروم شدند. چرا؟
تحلیل اتفاقات پیرامون تیم‌های سرخابی پایتخت
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۴ |
کد خبر : ۱۱۳۰۹ |
اخبار باشگاه

پرسپولیس کلاب: تحلیل اختصاصی از اتفاقات رخ داده برای پرسپولیس و استقلال

در روزهای حساس قبل بازی پرسپولیس و الهلال سقوطی خبر محرومیت طارمی شوک بزرگی به تیم وارد کرد و چه بسا که نتیجه شکست سنگین بازی رفت نیز به همین دلیل بوده باشد. در جایی که مقصر اصلی این ماجرا خود طارمی بوده است و پولی که برای رضایت نامه دریافت کرده بود را به حساب شخصی واریز کرده بود، کاملا خونسردانه جواب گزارشگر را اینگونه داده است: "نه خبری نیست!!". آقای طارمی حرمت نگه دار. اتفاقا خبری هست. بازیکن یک باشگاه بزرگ هستی و این باشگاه بوده که تو را تبدیل به بازیکنی کرده که الان هستی. بازیکن یک باشگاه بزرگ 4 ماه محروم شده، خود باشگاه از 2 پنجره نقل و انتقالات محروم شده و مجبور به پرداخت جریمه سه میلیارد و هفتصد و هجده میلیون و پانصد و چهل و پنج هزار تومانی شده است که در صورت عدم پرداخت ممکن است از رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا سال بعد محروم شود. آقای نکند که از این جریمه ها و محرومیت ها خبر نداشتی و آن حرف ها را زدی؟

قائدی  نیز از استقلال محروم شده است زیرا پیراهن تیم استقلال را در رختکن بر زمین کوبیدن یعنی توهین به باشگاه. عذرخواهی بعد از این اتفاقات وظیفه شماست و نباید توقعی داشته باشی که با یکعذرخواهی همه چیز تمام شود.

به راستی چرا بازیکنان تیم های بزرگ این گونه رفتار می کنند؟ از خوشی زیاد است یا اینکه باشگاه این بازیکنان را آزاد گذاشته که این گونه پرخاشگرانه رفتار می کنند؟

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter