در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

اخبار کوتاه از پرسپولیس/باشگاه برای لوبانوف خانه تهیه می‌کند

پرسپولیس کلاب : برای شرکت در مراسم تشییع پیشکسوت باشگاه پرسپولیس زمان تمرین فردای این تیم تغییر کرد.

 

الکساندر لوبانوف دروازه‌بان ازبکستانی تیم فوتبال پرسپولیس برای رسیدگی به امور شخصی خود بعد از فینال جام شهدا راهی ازبکستان خواهد شد تا طی دو روز بتواند کارهای خود را انجام دهد.

 

 اخبار کوتاه از پرسپولیس/باشگاه برای لوبانوف خانه تهیه می‌کند
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۶:۵۷ |
کد خبر : ۴۲۲۸ |
اخبار باشگاه

این در حالی است که برای سفر از تهران به تاشکند هفته‌ای یک پرواز آن هم جمعه‌ها وجود دارد و به همین دلیل قرار است برانکو زمان رفتن لوبانوف را مشخص کند تا بر اساس آن از سوی باشگاه پرسپولیس برای این دروازه‌بان بلیت تهیه شود.

*باشگاه پرسپولیس قصد دارد تا برای دروازه‌بان ازبکستانی خود منزل مسکونی تهیه کند تا لوبانوف بتواند همسر و فرزند یک‌ساله خود را به ایران بیاورد.

*زمان تمرین فردای تیم فوتبال پرسپولیس تغییر کرد. قرار است فردا ساعت 9 صبح در ورزشگاه شهید شیرودی مراسم تشییع پیکر مرحوم همایون بهزادی برگزار شود و بازیکنان پرسپولیس در این مراسم حاضر خواهند بود. بر این اساس تمرین تیم پرسپولیس از ساعت 11 به ساعت 12 موکول شد و بازیکنان پرسپولیس از ساعت 8 صبح در هتل المپیک حاضر می‌شوند.

بازیکنان پس از صرف صبحانه با یک دستگاه اتوبوس به ورزشگاه شهید شیرودی می‌آیند تا در مراسم وداع با مرحوم همایون بهزادی شرکت کنند و بعد از آن با همان اتوبوس راهی ورزشگاه محل تمرین خواهند شد.

*بازیکنان پرسپولیس پس از تمرین فردا راهی هتل المپیک می‌شوند تا اردوی پیش از بازی مقابل صبا در فینال جام شهدا را برگزار کنند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter