در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پیشکسوتان از مستند پرسپولیس رونمایی می‌کنند

پرسپولیس کلاب : پیشکسوتان پرسپولیس مستند «50 سال با پرسپولیس» را رونمایی می‌کنند.

 

آیین رونمایی از مستند «50 سال با پرسپولیس» طی هفته آینده و با حضور تعداد زیادی از پیشکسوتان، اعضای هیئت مدیره ادوار مختلف باشگاه و هنرمندان باشگاه پرسپولیس در محل هتل اسپیناس تهران برگزار خواهد شد.

 

 پیشکسوتان از مستند پرسپولیس رونمایی می‌کنند
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵ |
کد خبر : ۴۲۵۳ |
اخبار باشگاه

در این مراسم ضمن بزرگداشت مرحوم همایون بهزادی پیشکسوت  و از پایه گذاران پرسپولیس از مستند ۵۰سال با پرسپولیس رونمایی خواهد شد .
 
این مستند که راوی تاریخ نیم قرنی باشگاه پرطرفدار پایتخت است، با تعداد بسیاری از پیشکسوتان سالهای دور باشگاه پرسپولیس به گفتگو نشسته و علاوه بر تاریخ 50 ساله باشگاه، مروری هم بر ماندگار‌ترین خاطرات باشگاه، گل ها و بازی های تاریخ ساز این تیم خواهد داشت.

قرار است این مستند که حاصل تلاش دو ساله موسسه رایان راحیل ایرانیان است با حضور بازیکنان، هیئت مدیره ادوار مختلف و هنرمندان پرسپولیسی و به دست پیشکسوتان بزرگ باشگاه نظیر علی پروین، حسین کلانی، فرشاد پیوس و... رونمایی شده و سپس در شبکه نمایش خانگی در سطح کشور توزیع شود.
گفتنی است تهیه مستند پنجاه سال با پرسپولیس از دو سال گذشته و با همکاری باشگاه آغاز شده و مراحل فنی و محتوایی آن پس از دو سال آماده نمایش شده است. این مستند طی روزهای آتی در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

زمان دقیق رونمایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter