در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

طاهری:هدفی جز قهرمانی نداریم/مجوزهای مستند پرسپولیس دیگر اعتبار ندارد

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: هدف ما در این فصل  آرامش در پرسپولیس و قهرمانی در انتهای فصل است تا بتوانیم این تماشاگرانی که در گرما و سرما تیمشان را تنها نگذاشتند با یک جام خوشحال کنیم.

 

علی اکبر طاهری پیرامون حضورش در تمرین امروز تیم پرسپولیس اظهار داشت: امروز به تمرین پرسپولیس رفتم و با بازیکنان صحبت کردم. می خواهیم همان روند رو به رشد نیم فصل اول را ادامه دهیم و برابر تیم سپاهان نیز بازی قابل قبولی را ارائه دهیم.

طاهری:هدفی جز قهرمانی نداریم/مجوزهای مستند پرسپولیس دیگر اعتبار ندارد
شنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۹ |
کد خبر : ۴۳۶۱ |
اخبار باشگاه

وی ادامه داد:این موضوع را به بازیکنان یادآور شدم که هواداران از شما انتظار دارند همانند هفته های گذشته بازی های خوب را از خود به نمایش بگذارید. هدف ما در این فصل آرامش در پرسپولیس و قهرمانی در انتهای فصل است تا بتوانیم این تماشاگرانی که در گرما و سرما تیمشان را تنها نگذاشتند با یک جام خوشحال کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره فیلم مستند جشن 50 سالگی باشگاه پرسپولیس و اکران این فیلم خاطرنشان کرد: همان طور که می دانید بیانیه ای از طرف باشگاه صادر شد که هر تبلیغات و یا رونمایی از جشن ها، مراسم ها که به نام باشگاه پرسپولیس باشد باید با باشگاه پرسپولیس هماهنگ شود. ما به هیچ عنوان این گونه مراسم را که تایید شده باشگاه پرسپولیس نباشد را قبول نداریم.

طاهری افزود:چند سال پیش جشنی گرفته شده بود که حالا می خواهند یک فیلم را از این جشن تهیه کنند. اکثر مجوزهای صادر شده برای همان سال است و الان هیچ اعتباری از سوی باشگاه ندارد. هر کس بخواهد بیاید و مال بیت المال را از این باشگاه ببرد و تکه ای از این باشگاه را بکند. ما تمام تلاشمان را از ابتدای فصل برای آرامش در این باشگاه گذاشته ایم و فقط می خواهیم به هف اصلیمان که قهرمانی است؛ برسیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter