در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

روز واگذاری دو ورزشگاه به پرسپولیس و استقلال مشخص شد

پرسپولیس کلاب : مراسم واگذاری دو ورزشگاه به سرخابی‌های پایتخت ۲۶ بهمن در برج میلاد برگزار خواهد شد.

جلسه هماهنگی برای واگذاری ورزشگاه های امام رضا(ع) و شهید کاظمی به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس امروز با حضور بهرام افشارزاده و علی‌اکبر طاهری سرپرستان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، رضایی مسئول ورزش شهرداری، گیل‌آبادی رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری، شهرداران مناطق ۱۸ و ۱۹ تهران و حسین خبیری و جمشیدی دو عضو باشگاه پرسپولیس امروز برگزار شد.

 روز واگذاری دو ورزشگاه به پرسپولیس و استقلال مشخص شد
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۰۱:۰۰ |
کد خبر : ۴۵۴۲ |
اخبار باشگاه

در این مراسم، طرفین به برگزاری مراسم اهدای ورزشگاه به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در تاریخ ۲۶ بهمن به اجماع رسیدند و قرار است این مراسم در برج میلاد برگزار شود.

در این مراسم قرار است محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، مهندس چمران رئیس شورای شهر و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و کشوری، معاونین وزیر ورزش، اعضای هیأت مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، جمعی از اهالی فوتبال و... حاضر شوند.

همچنین طی ۴۸ ساعت آینده جزئیات برگزاری این مراسم با توافق شهرداری و مدیران دو باشگاه سرخابی پایتخت تهیه و تصویب خواهد شد.

در ادامه این نشست مدیر عامل باشگاه استقلال از اقدام دکتر قالیباف برای واگذاری بهره برداری دو مجموعه تحت پوشش شهرداری به باشگاه استقلال و پرپولیس قدردانی کرد.


افشار زاده با بیان اینکه این باشگاه‌ها به دنبال تعامل با شهرداری در جهت توسعه ورزش همگانی در پایتخت به ویژه مناطق 18 و 19 شهرداری هستند، خاطر نشان کرد: هدف ما ارایه خدمات ورزشی به ساکنان مناطق محروم تهران است تا از این طریق سپاسگزاری خویش را از شهردار تهران بیان کنیم.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه پیشنهاداتی برای اجرای مراسم واگذاری ارایه کرد.
طاهری گفت: اجرای مراسم قرعه کشی ویژه باشگاه هواداران می تواند موجب حمایت بیشترمخاطبان از سرخ‌آبی‌ها شود.


وی همچنین در خصوص نحوه نظارت بر اجرای مفاد تفاهم نامه مطالبی را مطرح کرد.

رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، گفت: هدف ما از واگذاری مدیریت بهره برداری مجموعه های ورزشی امام رضا(ع) و شهید کاظمی به باشگاه های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس رسیدن به 4 بخش سلامت یعنی سلامت اخلاقی، سلامت اجتماعی، سلامت معنوی و سلامت جسمی است.


به گفته گیل‌آبادی چنانچه ورزش نتواند این 4 بخش سلامت را در جامعه فراهم سازد به دور باطل رسیده و کمکی به شهروندان و جامعه نخواهد کرد.


وی همچنین خطاب به مسوولان باشگاه های استقلال و پرسپولیس گفت: شما نباید با تکیه بر کمک های شهرداری استقلال اقتصادی خود را از دست بدهید بلکه لازم است تا از همین ابتدا به اقتصادی پویا جهت متحول ساختن منطقه بیاندیشید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter