در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ورزشگاه کاظمی ۲۴ بهمن تحویل پرسپولیس می‌شود

پرسپولیس کلاب : باشگاه پرسپولیس ورزشگاه شهید کاظمی را روز شنبه 24 بهمن ماه  از شهرداری تهران تحویل خواهد گرفت و به همین مناسبت مراسم باشکوهی روز دوشنبه 26 بهمن ماه در برج میلاد برگزار خواهد شد.

 

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام حسین خبیری، بر اساس آخرین تصمیم‌های اخذ شده در شهرداری تهران، ورزشگاه‌های شهید کاظمی و امام رضا (ع) روز شنبه 24 بهمن ماه به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تحویل خواهد شد.

ورزشگاه کاظمی 24 بهمن تحویل پرسپولیس می‌شود
یکشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۳ |
کد خبر : ۴۵۶۱ |
اخبار باشگاه

نماینده سرپرست باشگاه که در جلسه روز شنبه سازمان ورزش شهرداری جهت انجام هماهنگی حضور داشت، افزود: در این نشست، نمایندگان دو باشگاه و مسوولان بخش‌های مختلف شهرداری، حضور داشتند. قرار است پس از تحویل ورزشگاه، مراسمی هم روز دوشنبه 26 بهمن ماه در برج میلاد برگزار شود و طبق صحبت‌های انجام شده، وزیر ورزش، شهردار تهران، اعضای شورای شهر، مدیران و مسوولان بخش‌های مختلف شهرداری، مدیران و مسوولان دو باشگاه، پیشکسوتان و اعضای تیم‌ها نیز در این مراسم که قرار است در سالن همایش‌ها برگزار شود، حضور پیدا کنند.

خبیری خاطرنشان کرد: نکته دیگر این است که با توجه به مباحث مطرح شده، همکاری‌ها با باشگاه فقط به واگذاری ختم نمی‌شود و حمایت‌ها از طریق شهرداری‌های مناطق ادامه پیدا می‌کند و البته همه ما امیدواریم حضور باشگاهی مثل پرسپولیس با جلب توجه افکار عمومی به توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی آن مناطق کمک کند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter