در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

قالیباف: پرسپولیس و استقلال را به یک اندازه دوست دارم و به یک اندازه حمایت می‌کنم

پرسپولیس کلاب : شهردار تهران گفت: پرسپولیس و استقلال   را به یک اندازه دوست دارم و به یک اندازه حمایت می‌کنم. شهرداری این آمادگی را دارد اسپانسر پرسپولیس و استقلال شود اما این موضوع یک شرط دارد.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد باقر قالیباف که در مراسم واگذاری دو ورزشگاه به تیم‌های پرسپولیس و استقلال شرکت کرده بود، گفت: شهرداری همواره در 10 سال گذشته به فکر ورزش بوده و این از افتخارات شهرداری به شمار می‌رود به خصوص اینکه ورزش های همگانی و بومی نیز همواره در دستور کار ما قرار داشته است.

قالیباف: پرسپولیس و استقلال را به یک اندازه دوست دارم و به یک اندازه حمایت می‌کنم
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۰ |
کد خبر : ۴۷۶۱ |
اخبار باشگاه

قالیباف گفت: بیش از 800 زمین چمن را در سطح شهر آماده کردیم و این نشان می‌دهد که ما نسبت به این موضوع حتی تعصب داشته‌ایم.

شهردار تهران تصریح کرد: در سال‌های قبل و آن روزهایی که شهرداری اسپانسر پرسپولیس و استقلال بود آنها نتایج خوبی گرفتند. ما امروز با همراهی شهرداری دو ورزشگاه را نیز به ‌آن‌ها واگذار کردیم و امیدواریم گام نهایی برای حرفه‌ای شدن این باشگاه‌ها با واگذاری آن‌ها به نهادهای غیر دولتی در این راستا برداشته شود.

قالیباف در مورد اینکه آیا امکان دارد این دو تیم باز هم از اسپانسرینگ شهرداری برخوردار شوند گفت: این آمادگی را داریم که باز هم اسپانسر آنها شویم اما این یک شرط دارد. اینکه یک نهاد غیر دولتی بخواهد اسپانسر باشد، ما همواره آمادگی‌اش را داشته ایم اما شرطش این است که آن‌ها نیز خودشان این موضوع را بخواهند.

شهردار تهران در مورد اینکه پرسپولیسی است یا استقلالی گفت: هر دو تیم را واقعا به یک اندازه دوست دارم و به یک اندازه حمایت می‌کنم.

وی تاکید کرد: امروز دو باشگاه در جنوب شهر به دو تیم پر طرفدار تهرانی اختصاص پیدا کرده و این موضوع این فرصت را به جوانان و جنوب شهر می‌دهد تا اوقات فراغت خود را به جای سپری کردن در اماکنی که به سودشان نیست در ورزشگاه و با انجام یک بازی مفرح سپری کنند که این مهمترین سودی است که شهرداری می‌تواند از این واگذاری ببرد.

قالیباف خاطرنشان کرد: ضمن اینکه می‌توان از استعدادهای جنوب شهری را نیز پیدا کرده و از این سرمایه‌ها به بهترین شکل استفاده کرد. البته اگر مسابقات و تمرینات پرسپولیس و استقلال نیز در این دو ورزشگاه برگزار شود جمعیت قابل توجهی نیز به ورزشگاه‌ها خواهند آمد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter