در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

واکنش باشگاه پرسپولیس به تصمیم عجیب باشگاه سایپا

پرسپولیس کلاب : باشگاه پرسپولیس با توجه به میزبانی تیم  سایپا تابع تصمیمات سازمان لیگ در بحث حضور تماشاگران تیمش خواهد بود.

 

پس از اعلام رسمی باشگاه سایپا از سوی مدیرعامل این مجموعه که در بازی فردا مقابل پرسپولیس فقط 10 درصد از گنجایش ورزشگاه آزادی را به طرفداران تیم مهمان اختصاص خواهند داد باشگاه پرسپولیس در این زمینه موافقت خود را اعلام کرد.

واکنش باشگاه پرسپولیس به تصمیم عجیب باشگاه سایپا
چهارشنبه | ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۲ |
کد خبر : ۴۸۰۳ |
اخبار باشگاه

پندار خمارلو مدیر رسانه ای تیم فوتبال پرسپولیس در این باره  گفت: طبق برنامه اعلام شده در این دیدار ما مهمان هستیم و سایپا میزبان. همان طور که در بازی مقابل ذوب آهن در اصفهان تنها 10 درصد از گنجایش ورزشگاه به هواداران پرسپولیس اختصاص داشت فردا هم ورزشگاه آزادی به مثابه ورزشگاه خانگی تیم میزبان محسوب می شود.

وی افزود: این از جمله اختیارات تیم میزبان است که چه تعداد صندلی را به تماشاگران تیم مهمان اختصاص دهد. باشگاه پرسپولیس در این زمینه تابع قوانین سازمان لیگ است و از آن پیروی خواهد کرد.

مدیر رسانه ای تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که اگر بیش از ظرفیت درنظرگرفته شده جمعیت به درب های شرقی و غربی ورزشگاه آزادی هجوم بیاورند تکلیف چیست، گفت: این از جمله مسائلی است که ارتباطی با باشگاه پرسپولیس پیدا نمی کند و مسئولان برگزاری در ارتباط با آن تصمیمات مقتضی را اتخاذ خواهند کرد. قطعا تا فردا و زمان بازی بسیاری از هواداران تیم ما از این موضوع مطلع خواهند شد که به خواست باشگاه سایپا فقط 10 درصد از گنجایش ورزشگاه آزادی به پرسپولیسی ها تعلق خواهد داشت.

خمارلو در این باره که احتمال دارد پرسپولیس همین تعداد ظرفیت در نظر گرفته شده برای تماشاگرانش را رایگان اعلام کند بیان داشت: با توجه به تعیین ظرفیت برای حضور تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی قطعا بازی فردا باید به صورت بلیت فروشی برگزار شود تا تعداد مشخصی از هواداران پرسپولیس به داخل ورزشگاه بیایند. به این دلیل حتی اگر باشگاه پرسپولیس تصمیم به چنین کاری داشته باشد خیلی بعید است که مسئولان برگزاری با این موضوع موافقت کنند چون در آن صورت کنترل دقیقی بر روی تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه صورت نخواهد گرفت.

دیدار تیم های سایپا و پرسپولیس فردا از ساعت 16 در ورزشگاه آزادی آغاز می شود.

با توجه به استقبال چشمگیر هواداران تیم پرسپولیس در دو بازی خانگی قبلی همچنین صدرنشینی احتمالی سرخپوشان تهرانی در صورت کسب پیروزی مقابل سایپا پیش بینی می شد فردا ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگران این تیم شود.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter