در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

راه حل میزبانی استقلال و پرسپولیس در ورزشگاههای امام رضا(ع) و کاظمی

پرسپولیس کلاب : عضو هیأت رئیسه سازمان لیگ گفت: استقلال و پرسپولیس  فعلا نمی توانند در ورزشگاه اختصاصی شان میزبانی کنند.

 

غلامرضا بهروان درباره اینکه گفته می شود قرار است تیم های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاههایی که به تازگی از شهرداری تحویل گرفته اند میزبان رقبای شان باشند اظهار داشت: این امکان به هیچ عنوان وجود ندارد. این دو تیم جزو باشگاههای پرطرفدار کشور و تهران هستند و نمی توانند در این دو ورزشگاه با این امکانات حداقلی میزبانی کنند.

 

راه حل میزبانی استقلال و پرسپولیس در ورزشگاههای امام رضا(ع) و کاظمی
دوشنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۴ |
کد خبر : ۵۰۰۹ |
اخبار باشگاه

 

وی تأکیدکرد: هر زمان امکانات این دو ورزشگاه بر اساس استانداردهای در نظر گرفته شده از سوی ای اف سی تکمیل شد این امکان هم خواهد بود که آنها میزبان رقبای شان باشند. این دو مجموعه باید از نظر برق، گاز، امکانات مخابراتی و به ویژه نور در سطحی به مراتب بالاتر از این چیزی که امروز شاهد آن هستیم باشند تا در آن صورت با این موضوع موافقت شود. هر دو ورزشگاه در حال حاضر از این نظر مشکل و کمبودهای قابل توجهی دارند.

بهروان گفت: در حال حاضر این دو تیم می توانند از این دو مجموعه برای برگزاری تمرینات یا دیدارهای دوستانه شان استفاده کنند ولی برای برگزاری مسابقات امکانات مقدماتی را هم را ندارند.

بر اساس این گزارش، ورزشگاههای امام رضا (ع) و شهید کاظمی چندی پیش از سوی شهرداری تهران به ترتیب به باشگاههای استقلال و پرسولیس به مدت محدود واگذار شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter