در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

ویژه/ کارمندی که می‌خواست صاحب باشگاه پرسپولیس شود!

پرسپولیس کلاب : باشگاه پرسپولیس در سال‌های مختلف با پرونده‌های حقوقی مختلفی ناشی از شکایت‌های بازیکنان و مربیان خارجی و داخلی و شرکت‌ها روبه‌رو بوده که به نوعی در همکاری با این باشگاه به مشکل برخورده‌اند.

دیروز طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس از تعدد این پرونده‌ها گفت و اینکه تا اینجا و طی ۸ ماه مدیریتش تا چه حد موفق به جمع کردن و مدیریت این پرونده‌ها شده‌اند و چند پرونده دیگر را به صورت مفتوح پیش روی خود می‌بینند و در تلاشند تا مقابل جرایم و احکام احتمالی علیه پرسپولیس ایستادگی کنند.

ویژه/ کارمندی که می‌خواست صاحب باشگاه پرسپولیس شود!
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۰۰:۱۶ |
کد خبر : ۵۰۴۹ |
اخبار باشگاه

در میان تمام پرونده‌های حقوقی و بین‌المللی یک مورد که اتفاقا شاکی آن داخلی است وتبدیل به پرونده قضایی شده طی دو روز اخیر بیشتر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. دوشنبه شب وقتی خبر شکایت ۱۵ میلیاردی علیه پرسپولیس مطرح شد رسانه‌ها به این نکته پرداختند که این شکایت مربوط به دفتر نمایندگی باشگاه پرسپولیس در دبی است که در دوره مدیریت محمد رویانیان افتتاح شده و مثل دیگر دفاتر نمایندگی باشگاه کارکرد و سرنوشتی نامشخص دارد.

اما واقعیت چیز دیگری است. این پرونده مربوط به دوران مدیریت عباس انصاری‌فرد در باشگاه است و ربطی به رویانیان و برنامه‌هایش ندارد. در این دوران فردی از خود باشگاه که ظاهرا معاون اقتصادی وقت باشگاه به حساب می‌آمده با اخذ مجوزی از باشگاه اقدام به تاسیس دفتری در دبی می‌کند. این دفتر که قرار بوده در زمینه کارهای اقتصادی با باشگاه پرسپولیس همکاری کند و امور بین‌المللی باشگاه را انجام دهد بعد از یک سال فعالیت بسته می‌شود اما فرد مورد نظر به خاطر همکاری نکردن باشگاه و پشت کردن به قرارداد از پرسپولیس شکایت می‌کند که دادگاه هم علیه باشگاه پرسپولیس حکم می‌دهد. حکمی که دادگاه علیه باشگاه پرسپولیس صادر می‌کند فوق‌العاده سنگین است و از آنجایی که باشگاه توانایی پرداخت ۱۵ میلیارد تومان جریمه را ندارد فرد شاکی حکم اجرایی می‌گیرد تا کل باشگاه را در اختیار بگیرد!

ظاهرا تلاش‌های باشگاه پرسپولیس در چند ماه گذشته باعث شده فعلا شکایت این فرد و حکم سنگین و ۱۵ میلیارد تومانی که علیه باشگاه صادر شده بوده به جایی نرسد اما باشگاه در این مدت هزینه‌های زیادی از جمله هزینه دادرسی و سایر هزینه‌های مرتبط با پیگیری این پرونده را متقبل شده که مجموع این ارقام اصلا کم نیست.

حالا اما باشگاه پرسپولیس از این فرد شکایت کرده تا ضرر و زیان‌هایی که طی این مدت در جریان این پرونده متحمل شده را جبران کند.

این ماجرا وقتی عجیب و مضحک به نظر می‌رسد که بدانیم فرد مورد نظر با هزینه و اجازه باشگاه مجوز تاسیس شرکت در دبی گرفته و بعدا علیه باشگاه پرسپولیس شکایت کرده تا پول هنگفتی به جیب بزند. جالب اینکه وقتی این پرونده و جزییاتش برای مدیران فعلی باشگاه پرسپولیس مطرح شد هاج و واج مانده بودند که چطور ممکن است این اتفاق افتاده باشد اما خوشبختانه فعلا این پرونده حاد را مدیریت کرده‌اند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter