در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تمامی فعالیت‌های اقتصادی پرسپولیس از طریق سایت رسمی باشگاه و سامانه ۳۰۹۰ انجام می‌شود

پرسپولیس کلاب : باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛   تبلیغات صورت گرفته برای جشن‌های هواداری و فروش محصولات ویدیویی و برخی اقدامات دیگر به هیچ‌وجه مورد تائید و از جانب باشگاه پرسپولیس نیست.

 

 

تمامی فعالیت‌های اقتصادی پرسپولیس از طریق سایت رسمی باشگاه و سامانه 3090 انجام می‌شود
پنج شنبه | ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۷ |
کد خبر : ۵۲۶۸ |
اخبار باشگاه

 به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، متاسفانه در روزهای گذشته شاهد آن بوده‌ایم که به طرق گوناگون با ارسال پیام‌هایی برای مخاطبان از طریق پیامک یا شبکه‌های اجتماعی برای برگزاری مراسم، فروش محصولات و اقلام مختلف مانند فیلم‌های ویدیویی مربوط به جشن‌های پرسپولیس یا ارائه بعضی خدمات با سوء استفاده از نام باشگاه پرسپولیس تبلیغات صورت گرفته و شماره حساب‌هایی نیز برای دریافت مبالغ از هواداران ارائه می‌گردد که به هیچ وجه متعلق و مورد تائید باشگاه نیست.

بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس بار دیگر به اطلاع هواداران عزیز می‌رساند، هرگونه اقدام از این دست از طرف باشگاه پرسپولیس تنها از طریق سایت رسمی باشگاه و یا سامانه هواداری 3090 اطلاع رسانی خواهد شد و صورت می‌گیرد. همچنین تنها شماره حساب مورد تائید باشگاه پرسپولیس شماره حساب خزانه نزد بانک ملی شعبه ولنجک به نام حساب دولتی تمرکز وجوه خزانه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter