در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

پیام تبریک سرپرست باشگاه پرسپولیس بمناسبت نوروز ۱۳۹۵

پرسپولیس کلاب : سرپرست باشگاه پرسپولیس در پیامی فرا رسیدن  نوروز 1395 را به هواداران پرسپولیس تبریک گفت.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، در پیام علی اکبر طاهری آمده است:
سال 1395 با تمام امیدها و روزهای پرکارش از راه رسید. سالی که در آن از درگاه ایزد منان روزهای سرشار از برکت، سلامت، پیروزی و معنویت را برای همه ایرانیان، بویژه هواداران پرسپولیس خواستاریم و همه با هم تلاش خواهیم کرد در آن، روزهای زیبا و پرباری را برای پرسپولیس بزرگ و جامعه ایرانی رقم بزنیم.

پیام تبریک سرپرست باشگاه پرسپولیس بمناسبت نوروز 1395
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۶ |
کد خبر : ۵۲۹۲ |
اخبار باشگاه

سال 1394 با تمام فراز و نشیب‌هایش پشت سر گذاشته شد. سالی که البته آن را با خاطره ناگوار از دست دادن یک انسان ارزشمند و کاپیتانی متعصب به خاطر می‌آوریم. سالی که تمام شد اما هادی عزیز برای ما تمام شدنی نیست. بی‌تردید او برای همیشه در خانه خود حضور خواهد داشت و یاور تیمی خواهد بود که به آن عشق می‌ورزید.

سالی که ما در باشگاه و تیم پرسپولیس به یاد هادی هم قسم شدیم، جام قهرمانی را تقدیم او و هواداران کنیم و رسم وفای به عهد و وفاداری را از شما هواداران آموخته‌ایم. شما حیرت‌آورتر از همیشه چتر حمایت خود را بر سر پرسپولیس گسترده کردید تا در کانون حوادث به سلامت و با سربلندی و افتخار طی طریق کنیم.

در سال 94 روزهای سخت بسیار بودند اما با توکل به خدا، با حمایت هواداران و توجه مسوولان امر، بویژه وزارت ورزش و جوانان که خرسندی مردم را سرلوحه امور می‌دانند دشواری‌ها را مرحله به مرحله پشت سر گذاشته‌ایم. پرسپولیس تیمی شد که احترام دیگران را بر می‌انگیزد و حس افتخار حداقل چیزی است که شما هواداران بزرگوار لایق آن هستید.

سال 94 با اقدامات وزارت ورزش و جوانان و با درایت شخص وزیر به آغاز دوران جدید پس از روزهای پر تنش سال 93 بدل شد که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.

سالی که با حمایت و کمک وزارت ورزش و جوانان آرامش به مجموعه پرسپولیس برگشت و با توجهی که دکتر محمود گودرزی و معاونان ایشان از خود نشان دادند مجموعه باشگاه به سوی ثبات گام برداشت تا با این پشتیبانی، پرسپولیس با پشتوانه اصلی خود یعنی هوادارانش، سال 95 را به دوران تحول به سمت حال و هوایی بهتر بدل کند. با این امید که بار دیگر راه پرافتخاری را برابر پرطرفدارترین باشگاه آسیا شاهد باشیم، آنچه که برای آن بنا شده است.

بی‌تردید آمال و آرزوهای پرسپولیس بزرگ با این پتانسیل عظیم به اتفاقات محدود، خلاصه نمی‌شود. با شروع سال 95 تلاش برای کسب قهرمانی حداقل هدف و اتفاقی خواهد بود که آن را پیگیری خواهیم کرد. هر چند که این پرسپولیس به گواه کارشناسان و بر اساس واقعیات غیر قابل انکار در شروع فصل مسابقات، شایسته حضور در صدر جدول است.

پرسپولیس نمی‌تواند خود را محدود کند. از بستن تیمی در شأن نام این باشگاه و پرهیز از بازی با نام‌ها تا سر و سامان دادن به مسائل مالی، ساختاری، حقوقی و در اختیار گرفتن مجموعه ورزشی جدید اتفاقاتی هستند که روی داد. به عنوان یک نمونه کوچک باید به بسته شدن و مدیریت چهار پرونده‌ای اشاره کرد که هر یک قابلیت آن را داشت تا پیش از پایان فصل جاری منجر به کسر 6 امتیاز از اندوخته‌های تیم شود.
همچنین به پشتوانه مراجع قضایی کشور، گام‌های موثری در مسیر جلوگیری از بروز مشکلات مالی و حقوقی و تضییع دارای‌های باشگاه برداشته شد که این تلاش‌ها و اقدامات ادامه دارد.

در این مدت مسوولان یاور باشگاه بودند، هواداران سنگ تمام گذاشتند و البته قریب به اتفاق رسانه‌های عزیز نیز توجه لازم را نشان دادند تا انرژی و انگیزه‌ها برای کار بیشتر افزون شود.

آنچه در سال 95 به دنبالش خواهیم بود فراتر از مبحث قهرمانی است. باید زیر ساخت‌های مستحکم برای توسعه و آینده پرسپولیس تشکیل شود و ضروری است به سرمایه‌ها و اندوخته‌های این باشگاه افزوده شود تا بتوان از این پتانسیل عظیم استفاده کرد. امروز در سایه اتفاقاتی که روی داد و به اشاره از آن گذشتیم، شاهد انضباط مالی، سازمانی و حقوقی هستیم که از تیم تا باشگاه نمایان است.

استراتژی باشگاه برای سال آینده و سال‌های بعد از آن پیروی از ادبیات حاکم بر صنعت فوتبال است. حرکت در مسیر حرفه‌ای‌گری در تمام سطوح سرلوحه امروز خواهد بود.

بی‌تردید در تمام این مراحل یاری مسوولان امر در تمام حوزه‌ها، روشنگری رسانه‌ها و صد البته حمایت پرشور و شعور هواداران میلیونی پرسپولیس که بدون آنها هیچ خواهیم بود، بهترین دلگرمی و پشتیبانی است.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

  • سلام قرمزا gif{}31 خوبید خوشید ؟؟؟<br />عیدتون مبارک ، امیدوارم سال جدید برای همه کاربری های سایت و خانواده های محترمشون مبارک و میمون باشه . آرزو میکنم تلخی های سال قبل از جمله فوت کاپیتان نوروزی دیگه حتی مثلش رو هم نبینیم ، بهترین اتفاق سال جدید هم میتونه قهرمانی با برانکو و تمدید قراردادش و ستاره های تیم باشه . <br />بهترین ها رو آرزو میکنم براتون . gif{2}

    یکشنبه 01 فروردين 1395 - حدود 2 سال قبل
  • سلام قرمزا gif{}31 خوبید خوشید ؟؟؟<br />عیدتون مبارک ، امیدوارم سال جدید برای همه کاربری های سایت و خانواده های محترمشون مبارک و میمون باشه . آرزو میکنم تلخی های سال قبل از جمله فوت کاپیتان نوروزی دیگه حتی مثلش رو هم نبینیم ، بهترین اتفاق سال جدید هم میتونه قهرمانی با برانکو و تمدید قراردادش و ستاره های تیم باشه . <br />بهترین ها رو آرزو میکنم براتون . gif{2}

    یکشنبه 01 فروردين 1395 - حدود 2 سال قبل

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter