در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

مربیان اروپایی مطرح در راه پرسپولیس/سرخپوشان بازیکن ترانسفر می کنند

پرسپولیس کلاب: چند مربی  اروپایی به زودی به کادر فنی تیم پرسپولیس «ب» اضافه خواهند شد.

 

در ادامه طرح استعدادیابی باشگاه پرسپولیس در سه روز گذشته اردوی این تیم با حضور بیش از 40 بازیکن در زمین شماره سه ورزشگاه آزادی برگزار شد. کادر فنی تیم «ب» پرسپولیس را امامی فر، کلهر، باقری، محرمی و ناصری به سرپرستی حسین عبدی تشکیل می دهند که قصد دارند تا یکی، دو ماه آینده دو، سه بازیکن را برای معرفی تیم بزرگسالان آماده کنند.

 مربیان اروپایی مطرح در راه پرسپولیس/سرخپوشان بازیکن ترانسفر می کنند
شنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۳ |
کد خبر : ۵۵۱۶ |
اخبار باشگاه

حسین عبدی مسئول طرح استعدادیابی باشگاه پرسپولیس در رابطه با سفری که به کشورهای اروپایی برای توسعه دادن این طرح داشته گفت: با مذاکره ای که با چند باشگاه مطرح اروپایی داشته ام قرار است به زودی چند تن از مربیان مطرح فعال در اروپا برای اضافه شدن به طرح استعدادیابی باشگاه به تهران سفر کنند اما چون لیست این مربیان هنوز قطعی نشده نمی توانم نامی از آنها ببرم. همچنین مجوز حضور چند بازیکن برتر این طرح در تست های باشگاه های مطرح اروپایی را دریافت کردم و به زودی دو، سه بازیکن برتر این طرح که از میان دو هزار نفر شرکت کننده انتخاب می شوند را به صورت تستی یا حتی قرضی در اختیار باشگاه های مطرح اروپا قرار خواهیم داد که یک اتفاق بسیار بزرگ و بی نظیر محسوب می شود.

وی افزود: در گذشته من تلاش زیادی برای ارتباط باشگاه ها و مربیان اروپایی انجام داده بودم اما به دلیل مسائل سیاسی برخی ازاقدامات مقدور نبود. با این حال خوشبختانه بعد از اتفاقات خوبی که از نظر سیاسی برای کشور ما رخ داد حالا خیلی راحت تر از قبل می توان استعدادهای کشور را به کشورهای اروپایی ترانسفر کرد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter