در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

شعار دربی مشخص شد

پرسپولیس کلاب : باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور  اطلاعیه‌ای از تماشاگران پرسپولیس در دربی روز جمعه خواست با توجه به توافق‌ها با سازمان مدیریت پسماند شهر تهران و تمهیداتی که اندیشیده می‌شود، در پایان دربی، ورزشگاهی پاک بر جا بماند.

 

  به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با توجه به عزم وزارت ورزش و جوانان و همکاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال با سازمان مدیریت پسماند، طرح «ورزشگاه، بدون زباله زیباست» به منظور فرهنگ‌سازی در استفاده از اماکن ورزشی و همچنین رفتارها در سطح جامعه در بازی روز جمعه به مرحله اجرا در خواهد آمد.

شعار دربی مشخص شد
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۹:۴۶ |
کد خبر : ۵۵۶۸ |
اخبار باشگاه

در بیانیه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس که به همین منظور منتشر شده، آمده است: ورزش و ورزشگاه پاک خواسته همه اهالی ورزش است و هر یک در جای خود با ارزش هستند. کشور عزیز ما ایران مهد تمدن و فرهنگ انسانی و اجتماعی و صادر کننده زیبایی‌های این فرهنگ به سایر ملل، کشورها و قاره‌ها از زمان‌های کهن بوده است.

بی‌تردید یکی از اولین تصویرهای هر مردم و ملتی در سایر نقاط دنیا مربوط به رفتارهای آنها است و نظافت عمومی در این میان از فاکتورهای مهمی است که براساس آن قضاوت می‌شود.

بر همین اساس، باشگاه پرسپولیس در یک همکاری مشترک با سازمان مدیریت پسماند تهران حضور خواهد داشت و از هواداران عزیز پرسپولیس تقاضا می‌شود با مشارکت در این طرح به ایجاد این فرهنگ در ورزشگاه‌ها و تسری آن به سایر اماکن عمومی، سطح جامعه و طبیعت کمک کنند. چرا که تنها با مشارکت شما هواداران و تماشاگران فوتبال می‌توان در این مسیر به توفیق رسید.

در راستای اجرای این طرح روز جمعه هنگام ورود هر تماشاگر به ورزشگاه، کیسه زباله‌ای به وی تحویل داده می‌شود تا زباله‌های فردی خود را در آن گرد آورده و این کیسه‌ها پس از بازی توسط دوستداران محیط زیست جمع‌آوری خواهد شد.

بر همین اساس، بازی روز جمعه با شعار «ورزشگاه بدون زباله زیباست» برگزار خواهد ‌شد. امید است با مشارکت تماشاگران دو تیم در این طرح پس از بازی شاهد ورزشگاهی تمیز باشیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter