در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

بیانیه کانون هواداران پرسپولیس در آستانه بازی مقابل نفت

پرسپولیس کلاب : کانون هواداران پرسپولیس در آستانه بازی  مقابل نفت بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

 

کمتر از سه روز به یکی از حساس ترین مسابقات این فصل تیم محبوبمان پرسپولیس باقی مانده است. دیداری که علاوه بر نتیجه از جهات دیگری هم برای پرسپولیس حائز اهمیت است. دست های پشت پرده ای که از ابتدای فصل در راه قهرمانی مان سنگ اندازی می کردند، این روزها بسیار فعال تر از گذشته شده اند و حالا که در زمین حریف پرسپولیس نمی شوند قصد دارند طعم پیروزی و قهرمانی را بر ارتش سرخ تلخ کنند. 

بیانیه کانون هواداران پرسپولیس در آستانه بازی مقابل نفت
دوشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۲۳:۳۴ |
کد خبر : ۵۸۶۵ |
اخبار باشگاه

حضور هواداران در بازی روز پنج شنبه مقابل نفت تهران بسیار مهم است و قطعا پیروزی بدون حضور صدهزار نفری مشکل خواهد بود. اما هواداران باید آگاه باشند و بدانند که این بار باکوچکترین حاشیه ای از حضور در بازی بعدی و جشن قهرمانی محروم خواهند شد. همان سناریوای که در بازی تراکتور ایجاد کردند و بر شعارهای ضدملی هواداران تیم حریف سرپوش گذاشتند و انفجارهای مشکوک را که در آخر هم ثابت نشد از سکوهای پرسپولیسی ایجاد شد را دیدند و به سادگی پرسپولیس را از حضور هواداران محروم کردند را این بار هم می خواهند اجرا کنند.

این جاست که هواداران پرسپولیس باید آگاه باشند و بدانند هدف ما در این بازی فقط و فقط کسب پیروزی در زمین است و باید حواسمان را جمع کنیم و اجازه ندهیم برخی تماشاگر نما با نماد هوادار پرسپولیس، به ایجاد حاشیه هایی نظیر پرتاب نارنجک، شعار علیه تیم حریف و داوری بپردازند. همچنین سعی کنیم با شناسایی این گونه افراد، آن ها را ماموران مربوطه معرفی کنیم.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter