در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

گرشاسبی: تهران باید چون عقاب طلایی در همه عرصه‌ها افتخارآفرینی کند

پرسپولیس کلاب : مشاور وزیر، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران و  عضو هیأ مدیره باشگاه پرسپولیس در مراسم تجلیل از روابط عمومی برتر هیئت های ورزشی، حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان استان تهران گفت: شان تهران نماد عقاب طلایی است تا به پرواز درآید و در همه عرصه ها افتخار آفرینی کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، حمیدرضا گرشاسبی عضو هیأت مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس ضمن تقدیر از پیام نظر مدیر روابط عمومی اداره کل به پاس تلاش و برنامه ریزی خوب برای تعامل و جلب رضایت اصحاب رسانه و پیشکسوتان رسانه‌ای، افزود:

گرشاسبی: تهران باید چون عقاب طلایی در همه عرصه‌ها افتخارآفرینی کند
یکشنبه | ۱۳۹۵/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۸ |
کد خبر : ۶۱۹۷ |
اخبار باشگاه

همه روابط عمومی های هیئت های ورزشی، حوزه ها و ادارات ورزش و جوانان، آن قدر در سال94 خوب بودند و رقابت نزدیکی داشتند که انتخاب برترین ها، بسیار سخت بود و از نظر من همه خوب بودند.

وی ادامه داد: هر مدیری که بگوید امکانات و پول نیست و کمبود هست، مطمئن باشید روابط عمومی آن هم ضعیف است، چرا که به واقع همه چیز هست و باید با تلاش و برنامه ریزی بدنبال آن بود، نه اینکه به انتظار امکانات و بودجه بمانیم که قطعاً چنین چیزی اتفاق نمی افتد.

گرشاسبی تاکید کرد: ما با دست خالی کار را در اداره کل شروع کردیم و با همکاری عزیزانم در اداره کل و اصحاب رسانه که تعصب خاصی به استان تهران و نه شخص دارند، ما را حمایت کردند تا جایی که امروز هم در بخش سرانه فضاهای ورزشی و هم عناوین قهرمانی از جایگاه قابل قبولی برخورداریم، به گونه ای که سال93 امتیاز اداره کل در ارزیابی عملکردها 1539 بود، در حالی که تا امروز بالای20 هزار امتیاز کسب کرده ایم.

وی ضمن ارائه آماری از روند رو به رشد ورزش پایتخت در زمینه های مختلف، گفت: تهران در سال95 با این عناوینی که کسب کرد باید در بین استان های کشور اول شود و کسب 11 سهمیه المپیک ریو و 8 سهمیه پاراالمپیک2016 تائیدی بر این مدعاست. همچنین در بخش عمرانی نیز به همت همکارانم، 12 پروژه ورزشی را در دهه فجر سال94 به بهره برداری رساندیم، 62 هزار و 806 متر مربع با هزینه 30 میلیارد تومان به سرانه فضاهای ورزشی اضافه شد و 22 میلیارد هم از طریق شهرداری ها و بیرون سیستم، آورده داشتیم.

مشاور وزیر از افتتاح پروژه های بزرگ در آینده نزدیک خبر داد و افزود: تا پایان سال 30 پروژه دیگر را به بهره برداری می رسانیم که می توان به استادیوم های 5 هزار نفری اسلامشهر، پاکدشت و .... اشاره کرد. در این بین خیلی از پروژه ها را که از ما گرفته و سند هم زده بودند، پس گرفتیم و 260 میلیارد تومان از امکانات و مجموعه های برباد رفته که به نام افراد سند خورده بود، برگردانده شد و به نام اداره کل ورزش و جوانان استان تهران سند زده شد.

وی گفت: بپذیریم دراین مسئولیت ها که با استانداردها فاصله دارد و بودجه ها کافی نیست، باید برای پیشرفت ورزش، کوچکی کرد و نه عرض اندام و بداخلاقی تا جوانان ما با ورزش قهر نکنند و به جای افتخار آفرینی، بر سفره اعتیاد ننشینند.

گفتنی است؛ در این مراسم از روابط عمومی برتر حوزه ها، هیئت ها و ادارات ورزش و جوانان در سال94 با اهداء لوح تقدیر شد و با نظر مساعد دفتر محیط زیست وتوسعه پایدار وزارت، روابط عمومی های ورزش تهران به عنوان رابطان محیط زیست معرفی شدند و نماد سمیرغ برای روابط عمومی ها انتخاب شد.

پیام نظر مشاور مدیرکل و مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران نیز در این مراسم گفت: در حالی که در گذشتهّ بحث دهکده جهانی مطرح بود، امروزه صحبت از فرد جهانی است و اگر این مهم را جدی نگیریم، قطعاً از این دگرگونی فرآیند ارتباطی عقب می مانیم.

پیام نظر ادامه داد: در ورزش تهران با همه گستردگی و مخاطبان به حقی که دارد، سعی کردیم با تقویت شورای روابط عمومی و بنیه آموزشی، شاهد توسعه ورزش پایتخت در این بخش باشیم.

وی ضمن ارائه آماری از فعالیت های سال 94 روابط عمومی اداره کل در تولید اخبار و مقایسه آن با سال93، از برگزاری دوره های تخصصی،‌ نشست های تخصصی و افکار سنجی، فعالیت در بخش مستند سازی و کلیپ سازی گفت که در سال گذشته افزایش چشمگیر 50 درصدی داشته و این مهم با حمایت مشاور وزیر و مدیرکل و معاونان اداره کل محقق شده است.

نظر تصریح کرد: برای بررسی فرصت ها و نقاط قوت و ضعف ها، روابط عمومی ها نیازمند یک طرح جامع هستند که خوشبختانه با حمایت ناظمی رئیس مرکز رو ابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، اتفاقات خوبی افتاده که البته کافی نیست و تهران به عنوان استان برخوردار و پایتخت کشور، طرحی را به عنوان پایلوت ارائه داده تا با این طرح جامع، معضلات و مشکلات روابط عمومی ها حل شود، طرحی که به شعار ورزش پاک و معنوی و معرفتی کمک خواهد کرد؛ طرحی فراگیر و ملی که در سال94 کلید خورد و با حمایت مسئولان می تواند مؤثر تر واقع شود.

مشاور مدیرکل همچنین تمام مدیران روابط عمومی هیئت ها، ادارات و حوزه های ورزش و جوانان استان تهران را به عنوان رابطین محیط زیست معرفی کرد و گفت: امیدواریم با حمایت مدیران و رسانه ها، در جهت رسیدن به چشم انداز ترسیم شده اداره کل با شعار "تدبیر در تعالی ورزش تهران، امید به تجلی ورزش کشور"، تهران به روزهای اوج و شکوه خود بازگردد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter