در مقابل

1397/02/17
الجزیره

الجزیره

پرسپولیس تهران

دوشنبه 17 ارديبهشت 1397

ابوظبی

تیم پرسپولیس «ب» ۶ ماه دیگر آماده می‌شود

پرسپولیس کلاب : تیم فوتبال پرسپولیس «ب» در حالی روز دوشنبه  تیم ملی دانشجویان ایران را متوقف کرد که از تشکیل ترکیب کنونی آن و تمرینات این نفرات کنار هم دو هفته می‌گذرد و دوره آموزش این تیم، 6 ماه به طول خواهد انجامید.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنابر اعلام حسین عبدی که مسوولیت و هدایت این تیم را بر عهده دارد، تیم پرسپولیس «ب» قرار نیست در این مقطع در رقابت‌های خاصی شرکت کند. دلیل این تصمیم آن است که آموزش نفرات با توجه به اینکه آنها برای اولین بار کنار هم قرار گرفته‌اند و اکثرا تجربه بازی هم ندارند، تحت‌الشعاع تلاش برای نتیجه گرفتن قرار نگیرد.

تیم پرسپولیس «ب» 6 ماه دیگر آماده می‌شود
سه شنبه | ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۰ |
کد خبر : ۶۴۹۲ |
اخبار باشگاه

در این تیم، یازده بازیکن زیر 19 سال حضور دارند و تعداد زیادی هم در رده سنی زیر 23 سال هستند و کم سن و سال‌ترین بازیکنی که روز دوشنبه در اولین بازی دوستانه به میدان رفت، 16 ساله بود.

در حال حاضر با پنج دروازه‌بان، تعداد اعضای تیم 32 نفر است که از میان دو هزار شرکت کننده در تست‌های تیم «ب» گلچین شده‌اند. این تیم فردا چهارشنبه در دیدار دوستانه دیگری با بازیکنان جوانتر که در بازی اول به میدان نرفتند برای بار دوم برابر تیم ملی دانشجویان به میدان خواهد رفت.

دوره آموزش این تیم برای اینکه به استانداردهای مورد نظر باشگاه و کادر فنی دست پیدا کند 6 ماه تعیین شده است و در فصل جاری فوتبال در بازی‌های دوستانه و به عنوان حریف تمرینی به میدان خواهد رفت و مسوولان تیم امیدوارند بعد از این مدت به عنوان حریف تدارکاتی تیم‌های دسته برتری و دسته اولی را غافلگیر کند. ضمن آنکه در ماه‌های آینده تست‌های مجددی برای علاقمندان به حضور در این تیم، برنامه‌ریزی خواهد شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید بین 10 تا 500 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید

چسبانده شده ها

  • اولین نظر را شما بدهید

محبوب ها

  • اولین نظر را شما بدهید

شبکه های اجتماعی

facebokeinestagramtelegramtuiter